Čo na nás muži najviac milujú

Čo na nás muži najviac milujú
Čo na nás muži najviac milujú GettyImages

Nemyslíme vnútorné hodnoty, ale veci, ktoré muži milujú na ženách v posteli. Zistite, ktoré to sú.

1. Divokosť- muži milujú v posteli ženu, ktorá nemá zábrany a rada experimentuje. Roztúžená mačička je presne to, čo ocení z času na čas každý chlap.

2. Uvoľnenosť- keď sa milujete, dajte mu dostatočne najavo, že vám robí dobre všetko to, čo spolu robíte.

3. Krása- pre každého muža je vizuálna stránka nesmierne dôležitá. Vždy ocenia nahotu, zmyselnosť a vôňu ženy. Nehovoriac o tom, že sexy prádlo toto všetko ešte viac umocní.

4. Zvrhlosť- keď muža prekvapíte v práci a dáte si s ním rýchlovku, bude vás považovať za sexy a zvrhlú. Občas každý muž túži mať doma ženu, ktorá ho prekvapí, zvedie a zahrá sa na divokú šelmu.

Čítajte aj: Miluje ma? 20 prejavov, že jeho srdce patrí len vám

5. Otvorenosť- nebojte sa povedať mu, ako to máte najradšej a po čom túžite. Otvorenosť je vo vzťahu nesmierne dôležitá a každý chlap túži poznať sexuálne priania svojej partnerky.

6. Náruživosť- sex raz za týždeň nie je prejavom dobrej milenky. Ľahko sa tak dostanete do stereotypu. Naučte sa po práci spolu relaxovať vzájomným spoznávaním svojich tiel a nie sledovaním televízie.

7. Prirodzenosť- nebuďte afektovaná a nepretvarujte sa. Muž veľmi rýchlo vycíti, že to nie ste vy. Keď ste už spolu v posteli, robte všetko, na čo máte chuť, no nehrajte sa na niečo, čo nie ste.

Čítajte aj: 8 najčastejších tajných ženských klamstiev

8. Uznanie- dávajte partnerovi pocítiť, že je pre vás výnimočný. A v posteli to platí dvojnásobne. Pokiaľ sa vám muž venuje a snaží sa vás uspokojiť, oceňte jeho výkon. Bude to pre neho motivácia snažiť sa aj nabudúce.

9. Iniciatíva- naznačte mu, že po ňom túžite. Počkajte ho v sexy prádle, či mu navrhnite vyskúšať niečo nové v posteli. Iniciatívnu ženu každý muž ocení a rýchlo ho to naštartuje k výkonu.

10. Masturbácia- nechajte ho sledovať vás a pritom sa na neho uprene pozerajte. Bude túžbou celý bez seba a obraz vášho sebaukájania mu zostane ešte dlho v hlave.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom