Čo čaká jednotlivé znamenia v prvom mesiaci nového roku? Prečítajte si horoskop na január 2024

Čo čaká jednotlivé znamenia v prvom mesiaci nového roku? Prečítajte si horoskop na január 2024
Čo čaká jednotlivé znamenia v prvom mesiaci nového roku? Prečítajte si horoskop na január 2024 Foto: ilustračné, GettyImages

Budúci rok pocítite zo všetkého najviac, ako technologický pokrok ovplyvňuje vaše životy. Môže to byť však v pozitívnom aj negatívnom zmysle slova. Merkúr dokončuje svoju retrográdnu fázu a od Nového roka bude vaša myseľ jasnejšia, než bola predtým. Január podporuje vizionárov a prináša každému jeho osobnú múzu.

Baran

Barani sú prirodzení priekopníci a sú pripravení na väčšie plány, ako mali minulý rok. 11. januára sa otvorí priestor pre vašu kariéru a vaše kariérne sny. Pamätajte si, že pánom situácie ste vy. Vesmírna energia vás donúti, aby ste zažiarili a venovali sa svojim schopnostiam. Počas januárového splnu potom odhoďte všetky obmedzenia a dajte priechod vašim víziám.

Býk

Január je pre vás mesiacom sebapoznania. Zbavte sa všetkého starého, čo vás obmedzuje, a dajte priestor novému. Spomeňte si na kariérne zmeny, ktoré ste prežili počas roku 2023. Nie je konečne čas zmenu dotiahnuť do konca? Jupiter vám prepožičia optimizmus a vieru vo vás samotných.

Blíženci

Stretlo vás od marca do júna niečo, čo by ste chceli vrátiť späť? Vďaka Plutu budete mať od 20. januára šancu. Najprv sa však budete musieť naučiť trpezlivosti. Strelec vás bude ťahať do tieňov, skúste ich ale ignorovať. Odhaľte svoje najvnútornejšie túžby a po 26. januári získajte všetku energiu na ich dosiahnutie.

Rak

Vaše srdce túži po pokoji a útulni, ale realita bude iná. Pripravte sa na nečakané situácie a rušno vo vzťahoch. Vnímate sa inak, než vás vníma okolie, a to vám prináša množstvo problémov. Skúste hlbokú sebareflexiu a napojte sa na vlnu lásky. Odpustite a odstráňte z vášho života všetku zášť, ktorú cítite.

Lev

Tento mesiac sa venujte vášmu zdraviu, ktoré môže byť koncom mesiaca oslabené. Aktivujte v sebe odvahu skúsiť niečo nové, aby ste sa priblížili vášmu snu. Nasledujte svoje srdce skôr, než vás realita po 11. januári opäť donúti vrátiť sa nohami na zem. Od 20. januára vás čaká veľká zmena vo vzťahoch, tak sa uvoľnite, aby zmena bola čo nepozitívnejšia.

Panna

Počas januára sa ozve vaša kreatívna stránka. Od 11. januára budete vyvíjať nové spôsoby, ako robiť doteraz zažité stereotypy. Využite vplyv Marsu a Kozorožca na pohyb. Vďaka nemu sa zbavíte stresu a obáv, ktoré by vám do nového roka mohli uškodiť. Vneste do vášho života romantiku, do ktorej môžete zapojiť všetky vaše zmysly.

Váhy

Domov je tam, kde je vaše srdce. Možno vás niekoľkokrát napadlo, že by ste sa jednoducho mohli zbaliť a odísť, ale doteraz vás niečo držalo späť. Od Nového roka sa to zmení a vy sa môžete vydať na miesta, ktoré vás vždy lákali. Nezdržujte sa tam však príliš dlho, inak návrat späť bude veľmi ťažký. Od 26. januára si môžete vytvárať nové vzťahy a priateľstvá.

Škorpión

Pripravte sa na explóziu nápadov a plánov, ktoré sa vám vynoria v januári z hĺbky mysle. Ťažké skúsenosti z minulého roku vás naučili vážiť si to, čo je najdôležitejšie, ale tento rok sa nebojte trochu zariskovať, aby ste dosiahli svoje sny. Od 13. januára sa vaše zmysly zbystria a začnete vnímať veci iným spôsobom. Po 26. januári môžete vypilovať oblasti, v ktorých ste doteraz zlyhávali v oblasti kariéry.

Strelec

V januári najviac myslite na vaše hodnoty. Zostávajte neoblomní a stojte si za svojou životnou filozofiou. S príchodom 11. januára sa pre vás otvorí brána hojnosti a bezpečia a tiež možno vyriešite konečne problém, ktorý sa s vami tiahne už od novembra. Jupiter v Býkovi vás núti, aby ste boli úprimní a nechali za seba hovoriť svoje srdce.

Kozorožec

Začiatok januára sa zamerajte na svoje financie, investície a príjmy. Prvé dva týždne sa snažte vykonať zmeny vo svojom pracovnom živote, aby ste mali pokojnejšiu každodennú rutinu. Od 26. januára nájdete aj odvahu postaviť sa ľuďom, ktorí vás doteraz brzdili v kariérnom rozlete. Výsledkom budete milo prekvapení.

Vodnár

Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, musíte sa naučiť rešpektovať svoje vlastné hranice a naučiť sa hovoriť „nie“. V januári máte priestor na svoju hlbokú transformáciu, vďaka ktorej sa dramaticky zmení váš život. Od 21. januára budete mať dostatok času na oddych a introspekciu. Doprajte si luxus bez výčitiek.

Ryby

Rok 2023 ste využívali na to, aby ste zistili, kto vlastne ste. S príchodom januára by vám to už malo byť jasné a váš život tak konečne dostane jasný smer. Využite čas k svojim túžbam bez toho, aby ste si ich skúšali neustále rozprávať. Ste to konečne vy, tak si doprajte slobodu a splňte si svoje sny.

Zdroj: www.svetzeny.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom