Chudnutie budúcnosti už dnes? Táto metóda vám umožní vyformovať postavu za kratší čas

Chudnutie budúcnosti už dnes? Táto metóda vám umožní vyformovať postavu za kratší čas
E-fit Apollo

Viete si predstaviť 20-minútové cvičenie, ktoré sa vyrovná  120-minútovému intenzívnemu tréningu? Ak nie, tak čítajte ďalej.

V dnešnej uponáhľanej dobe nemáme čas takmer na nič. Na druhej strane si najmä ženy uvedomujú, že štíhla postava im uľahčí život skoro v každom smere. Nehovoriac už o vplyve na naše zdravie. Starať sa o svoje telo chce čas, a práve ten mnohí z nás nemajú. Našťastie existuje riešenie v podobe nových technológií, ktoré nám už  uľahčujú život napríklad pri telefonovaní alebo v medicíne. Navyše takáto metóda sa zameriava na telo komplexne, nielen na jeho časť, ako to často býva pri určitom type športu. Reč je o metóde EMS, ktorá funguje na princípe elektrickej stimulácii svalov.

Fullsizerender 10.jpg
E-FIT Apollo

Elektro fitness – cvičenie budúcnosti

Metóda EMS umožňuje skrátiť 120-minútové intenzívne cvičenie na 15-20 minútový tréning, pričom zapojíte všetky svalové skupiny naraz. Môžete ju využívať nielen počas chudnutia, ale  aj pri zlepšení kondičky, formovaní svalov, zmiernení celulitídy či rehabilitácii. 20 minútový tréning prebieha pri neustálom dozore osobného trénera, s flexibilným tréningovým plánom a maximálnou pozornosťou.

E-Fit využívali aj kozmonauti či lekári

O tom, že cvičenie pomocou prístroja E-Fit nie je len o chudnutí, svedčí aj fakt, že bol vyvinutý lekármi a inžiniermi, aby pomohol kozmonautom k rýchlej obnove svalov po dlhom pobyte vo vesmíre alebo pacientom po operáciách znova sa dostať do formy. Táto metóda cvičenia totiž stimuluje aj hlboké svalstvo, pričom nezaťažuje kosti, kĺby a šľachy.

Vyskúšali sme si na vlastnej koži

Prístroj  E-Fit 5. generácie vlastní aj bratislavské centrum E-FIT Apollo. Na cvičebný bavlnený úbor vám navlečú špeciálnu vestu a krátke nohavice, ktoré pôsobia dosť futuristicky. Z každej strany vám visia káble a diódy. Tie vám pripevnia aj na lýtka a ruky. Uvedené káble sa napoja na prístroj, kde sa nastaví intenzita  na každú svalovú skupinu zvlášť. Počas cvičenia vás odborne vedie trénerka, s ktorou sa vopred dohodnete, akú časť tela potrebujete vyformovať.

Andrea Mrišová, prevádzkovateľka bratislavského centra E-FIT Apollo: Mám 41 rokov a 2 deti. Vždy som sa zaujímala o zdravý životný štýl a cvičenie. Som športový typ, ale nechodila som do posilňovne, lebo som na to nemala čas. Cvičila som vždy len doma. Vymyslela som toto podnikanie pre to, aby som spojila moje hobby a prácu. Každý človek je zaneprázdnený. Hlavne ženy, ktoré majú rodinu, kariéru. Toto cvičenie umožňuje, aby sme ušetrili náš vzácny čas a môžeme krásne formovať postavu a udržať ju v super kondícii. Chcela by som byť príkladom, že aj v tomto veku môžeme mať pevnú postavu aj tak, že nemusíme stráviť veľa času v posilňovni. Ľudia väčšinou nájdu vždy nejaké výhovorky, prečo nemajú čas cvičiť a variť. A keď aj začnú, tak nemajú výdrž. Treba sa len rozhodnúť a trošku chcieť a výsledky sa dostavia.

Keďže ide v podstate o elektrické šoky, trochu sme sa báli. Intenzitu stimulácie si však nastavujete sami,  takže by ste nemali cítiť nepríjemný pocit a bolesť, ale iba jemné mravčenie. Jediné, čo vám však hrozí, je svalovica po cvičení. Elektrická stimulácia nabudí totiž vaše svaly k takému výkonu, že postačia jednoduché cviky za krátky čas a vy sa cítite, ako po dvoch hodinách drenia v posilňovni.

Pred koncom cvičenia metódou EMS vám trénerka nastaví trojminútové relaxačné impulzy, ktoré nahrádzajú strečing. Na záver sa odporúča regenerovať svaly pomocou proteínového nápoja.

Ak vás nebaví hodiny trčať v posilňovni , a to ešte nemáte istotu, či vám tento čas prinesie želaný výsledok, tak vyskúšajte metódu EMS. E-Fit je totiž naozaj len o VÁS!

Viac na www.efitapollo.sk alebo na https://www.facebook.com/pg/efitapollo/about/?ref=page_internal.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom