CHilly Intima opäť chystá letnú súťaž o super ceny

CHilly Intima
Zdroj foto: CHilly Intima

Zapojte sa do súťaže spolu s limitovanou edíciou intímnych gélov Chilly Intima a v spolupráci s ROWENTOU! Na každého čaká 20% zľava pod viečkom a raz týždenne losovanie o produkty v celkovej hodnote 2000 EUR!

„Medzi nami dievčatami“ – tak znie hlavné motto letnej súťaže s Chilly Intima, v ktorej môže vyhrať skutočne každý. Stačí kúpiť jediný produkt z limitovanej edície intímnych gélov Chilly Intima a zľava 20 % na produkty značky ROWENTA je vaša. Pripravené sú samozrejme aj ďalšie parádne ceny od Rowenty, a síce z radu starostlivosti o vlasy a epilátory v celkovej hodnoty 2000 EUR. Stačí jednoduchá registrácie účtenky na webe www.chillyintima.sk a správna odpoveď na súťažnú otázku. Pozor! Losuje sa každý týždeň od 1. 7. do 31. 8. 2021. Tak neváhajte a poďte do toho, šanca na výhru je vysoká!

Dievčatá nemajú tabu

Súťaž s Chilly Intima sľubuje nielen atraktívne výhry. Jej cieľom je pritiahnuť pozornosť k témam, ktoré s intímnou hygienou súvisia, rieši ich každá žena a sú len zbytočnými tabu, či mýtami. Veríme, že sa podarí napomôcť odbúrať strach a ostych, motivovať k otázkam, a predovšetkým k diskusii o veciach, ktoré trápia každé dievča, ako sú ženskosť, intimita, prevencia, antikoncepcia a ďalšie. Hovoriť o nich vyžaduje pocit spolunáležitosti, porozumenia a vzájomného zdieľania problémov, ktoré sú úplne normálne. Prečo? Pretože #dievcatanemajutabu!

NEZAMENITEĽNÝ OBAL

Súčasťou obalu letnej limitovanej edície Chilly Intima sú pre lepšiu orientáciu a jednoduchší výber toho najvhodnejšieho produktu jednoslovné charakteristiky – hydratácia, jemnosť, ochrana, sviežosť a prevencia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom