Chcete zistiť, či je vaša životná cesta tá pravá? Zvoľte si svoj kameň

aky ste typ podľa výberu kameňa
Chcete zistiť, či je vaša životná cesta tá pravá? Zvoľte si svoj kameň Thinkstock

Odhaľte zmysel svojho života a smerovanie. Stačí, keď si vyberiete jeden z kameňov.

Ak chcete poznať bližšie tajomstvo svojej životnej cesty, zadívajte sa na nasledujúce kamene. Ten, ktorý vám hneď padne do oka, je ten pravý. A vôbec sa pritom nenechajte ovplyvniť svojou obľúbenou farbou. Dole nižšie nájdete text o tom, čo ktorý konkrétne znamená.

Ružový kremeň
1.
Jaspis dalmatin
2.
Zelený malachit
3.
Howlit
4.
Obsidián
5.
Opál
6.

1, Ruženín

Ak sa vám hneď zapáčil tento ružovo sfarbený kameň, ste na správnej ceste uvedomiť si silu myšlienok. Alebo ešte lepšie, už si ju uvedomujete. Nastalo totiž vaše slnečné obdobie. Viete, že ak radosť zaplní doslova každučkú bunku vášho tela a vďačnosť, že ste obklopení milovanými ľuďmi, tak začnete priťahovať do svojho života viac dobrého. Sú tu šťastné náhody, ktorých je čoraz viac. Máte silu poradiť si s každým problémom. Voľba tohto kameňa znamená, že ste dieťaťom šťasteny. A vy tušíte, že práve šťastie vášho života je v pravej láske.

2. Jaspis dalmatin

Je čas vydať sa na duchovnú cestu. Možno máte za sebou smutné obdobie, v ktorom ste boli nepokojní, nervózni a bez energie. Je to preto, že ste nekonali svoj zmysel života. Výberom tohto kameňa váš vnútorný hlas tiež  hovorí „je čas sa radovať a hrať sa“. Aj tie najťažšie situácie sa totiž dajú prežiť, ale s humorom. Nájdite si každý deň niekoľko radostí a tešte sa im. Radostným smiechom vysielate posolstvo celému vesmíru: Nevzdávam sa a dočkám sa toho, po čom moje srdce piští. Tento minerál naznačuje aj, že je čas prestať s fajčením, tak to využite.

3. Zelený malachit

Páči sa vám tento kameň? Tak ste v živote pripravení prejsť veľkými zmenami. Môžu sa týkať miesta, kde žijete, spôsobu života alebo zamestnania. Tento kameň znamená tiež, že prechádzate duchovnou zmenou, ktorú ste v minulosti kvôli prekážkam nedokázali podstúpiť. Práve teraz je ten správny čas. Nadobúdate múdrosť a proces poznávania vám nerobí problém. Je to preto, že v minulom období ste mali hlavu preplnenú starosťami a teraz viac premýšľate, čo vlastne od života očakávate. Uvedomili ste si tiež, že zmeny sú nevyhnuteľné počas hľadania niečoho lepšieho.

Malachit je kameňom hojnosti a rozvoja. Preto, kým sa vydáte za šťastím, budú na vás čakať len úspechy. Spálite mosty a zbavíte sa tiež lások, ktoré vám spôsobovali iba nešťastie. A to všetko v prospech nových romantických citov. Keď ste si vybrali malachit, oznamujete tak vesmíru: Som pripravená zbaviť sa negativity. Som pripravená na úspech a šťastie.

4. Howlit

Očaril vás tento kameň? Tak potom čoskoro dostanete posolstvo od vyšších síl prostredníctvom snov, nutkavých myšlienok alebo opakujúcich sa slov a čísel. Akýkoľvek smer si intuitívne zvolíte, bude to ten správny. Ďalej počúvajte svoju intuíciu. Práve ona vám totiž pomôže nájsť rýchlu cestu k úspechu.

Ak vás trápi nespavosť, potom ignorujete svoje predtuchy. Všetko sa napraví, keď konečne pochopíte dôležitosť šiesteho zmyslu a necháte sa ním viesť. Tento kameň vám tiež  hovorí, že na svojej ceste nie ste sami a že ste pod ochranou duchovných síl. Váš strážny anjel nad vami bdie a chce vás priviesť k naplneniu vašich najodvážnejších túžob. Jediné, čo potrebujete, je viera.

5. Obsidián

Ak ste si vybrali obsidián, vaše podvedomie hovorí: „Som pripravená/ý uniknúť negativite, ktorá ma obklopuje a stať sa šťastným človekom“. Nastal čas, kedy sa už konečne prestávate vznášať v oblakoch a stavať vzdušné zámky. Ste realistickejší. Uvedomujete si tiež, že mnohí mali ďaleko menej šťastia, než vy a že každý má svoj problém, o ktorom nemusí nič hovoriť.

Vyhnite sa pocitom krivdy, sebaľútosti a žiarlivosti. Tieto pocity vás totiž ničia. Majte na mysli, že ste tým, čo cítite. Negatívne myšlienky otravujú vaše vnútro a spôsobujú vám bolesť. Nastal čas, aby ste pochopili, že jedinou cestou  ku šťastiu je vďačnosť za to, čo máte, a nie sťažnosť, čo vám chýba.

6. Mesačný kameň

Tento kameň je kameňom slobody. Teraz túžite nájsť svoje pokojné miesto, kde by ste v kľude mohli načúvať svojmu vnútornému hlasu. Nachádzate sa v takom vnútornom rozpoložení, že ste schopní všetko opustiť a začať nový život bez toho, aby ste mali istotu, že ide o správny smer. Preto túžite po samote a možnosti zamyslieť sa. Mesačný kameň, ktorý  sa inak volá i Opál, vám tiež prezrádza, že všetku svoju pozornosť zamestnávajú bežné starosti. Preto nemáte čas na pokoj a ticho. To však vôbec neznamená, že váš život je zlý. Možno len cítite, že udalosti sa nevyvíjajú tak, ako by ste si želali.

Čas v tichu a úvahách mení telesnú energiu. Priťahuje to nové nápady, myšlienky, plány a inšpiráciu. Tento minerál je kameňom anjelov. Preto hlboko vo vnútri cítite „spojenie s iným svetom“. Vyššie sily čakajú na chvíľu, keď vás budú môcť osloviť a pomôcť vám na vašej ceste životom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom