Bradovi sa rúca svet? Vyšetruje ho polícia za týranie svojich detí

38aa25c000000578 3801635 with_six_children_three_adopted_maddox_15_pax_12_zahara_11_and_t a 65_1474535422123.jpg

Je toto povestná kvapka, kvôli ktorej oscarová herečka podala žiadosť o rozvod?

Amerického herca Brada Pitta vyšetruje losangeleská polícia pre napadnutie dieťaťa. Americkému týždenníku People potvrdil informáciu nemenovaný zdroj. Päťdesiatdvaročný rodák z mesta Shawnee v štáte Oklahoma údajne verbálne a fyzicky napadol jedno z jeho detí na palube súkromného lietadla, kde boli v tom čase aj jeho manželka, herečka Angelina Jolie, s ktorou sa v súčasnosti rozvádza, a tiež ich ďalšie deti. Päťdesiatdvaročný herec bol údajne pod vplyvom alkoholu a podľa zdroja z jeho okolia vníma vyšetrovanie veľmi vážne. „Povedal, že k žiadnemu napadnutiu nedošlo,“ dodal zdroj magazínu People.

Správu o herečkinej žiadosti o rozvod potvrdil v utorok jej právny zástupca Robert Offer. Rodáčka z kalifornského Los Angeles určila ako dôvod neprekonateľné rozdiely, pričom vyhlásila, že sa tak rozhodla pre dobro rodiny. Podľa právnych dokumentov uviedla ako dátum odlúčenia minulý štvrtok. V stanovisku, ktoré v jej mene poskytol Offer, sa herečka odmieta k situácii ďalej vyjadrovať a žiada verejnosť, aby rešpektovala súkromie rodiny.

Štyridsaťjedenročná držiteľka Oscara za úlohu Lisy v dráme Narušenie (1999) žiada losangeleský súd o plnú starostlivosť o všetky deti s tým, že ich Pitt môže navštevovať. Výživné na deti či manželské alimenty od neho nepožaduje.

Angelina Jolie a William Bradley „Brad“ Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci (2005), v ktorom stvárnili titulné postavy. Zasnúbili sa v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili, a to najprv na súde v Kalifornii, neskôr na francúzskom zámku Miraval. Dvojica má spolu šesť detí. Tri z nich – pätnásťročného Maddoxa pochádzajúceho z Kambodže, dvanásťročného Paxa z Vietnamu a jedenásťročnú Zaharu z Etiópie – si pár adoptoval. V máji 2006 sa im narodila dcéra Shiloh a o dva roky neskôr Jolie vo francúzskom Nice priviedla na svet dvojčatá Knoxa a Vivienne.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom