BLÍŽENCI - horoskop na rok 2022

Znamenie zverokruhu, horoskop, Blíženci
Čarodejnice v tomto znamení majú veľkú moc vnímať energie okolo nich. To preto, že sú obdarené citlivou intuíciou. Vedia ľahko posielať a prijímať energiu.

Ľudí narodených v tomto znamení čakajú ťažké rozhodnutia, ale aj pozitívne zmeny.

V roku 2022 planéta Mars prebudí vašu divokú stránku. Chcete sa zabávať a stihnúť všetko zažiť. Zaujímavé to bude predovšetkým pre nezadaných Blížencov. Tento rok vám umožní spoznať nových ľudí a lásky. Tým zadaným hrozia častejšie konflikty s partnerom. Viac ako inokedy nechcete, aby vás niekto obmedzoval.

V roku 2022 získate tiež výhody, ktoré vám umožnia výrazný postup v kariérnom rebríčku. Toto sa týka najmä tých Blížencov, ktorí podnikajú a zarábajú sami na seba. Opäť však treba prihliadať na individuálne povahové črty každého z vás. Šťastie bude priať ambicióznym, cieľavedomým a vyrovnaným Blížencom, ktorí idú za svojim snom.

Obdobie od januára do konca apríla roku 2022 nebude tak epické a plné veľkých zmien. Môže za to temné Pluto, ktoré bude vplývať aj na ostatné znamenia. Preto v tejto fáze roka neplánujte žiadne závažné zmeny a udalosti, ako sú napríklad svadby alebo podpisovanie dôležitých dohôd. Výsledok by vás totiž mohol sklamať. To však v žiadnom prípade nie je výzva k nečinnosti. Berte to len ako varovanie a podnet k väčšej opatrnosti. Toto obdobie skôr venujete sami sebe, svojmu vnútornému svetu  a poznávaniu svojich vnútorných pohnútok.

Od polovice apríla do začiatku leta sa situácia zmení, ale nie výrazne. To znamená, že by ste sa mali pomaly ale isto približovať k vášmu cieľu. Biblické príslovie „ak ťa niekto udrie po pravom líci, nastav mu aj druhé“ u vás v tomto období platiť určite nebude. Ale netreba však zabúdať na nasledovné správajte sa k druhým tak, ako chcete, aby sa správali oni k vám.“ Práve toto motto vám pomôže na vašej ceste za vašim cieľom. Váš „milostný život“ a pokrok v práci bude do značnej miery závisieť na tom, ako sa zachováte v tomto období. Ak chcete byť lídrom ľudí, alebo aplikovať svoje fenomenálne nápady, začnite od seba. Buďte druhým príkladom.

Zvyšok roka 2022, od júna do decembra budete musieť s najväčšou pravdepodobnosťou tvrdo pracovať, aby ste v závere roka mohli žať úspech. Pôjdete však opačným smerom ako ostatní. To znamená, že v lete, keď budú iní oddychovať, vy musíte najviac zabrať. A buďte si istí, že ak urobíte všetko, čo je vo vašich silách, dočkáte sa víťazstva. Počas tohto obdobia plného ťažkých rozhodnutí vás určite stretnú aj prekážky, ale práve  v tomto čase stretnete tých správnych ľudí, s ktorými budete môcť zrealizovať svoje najambicióznejšie plány.  Za žiadnych okolností nestrácajte dôveru v seba a pamätajte, že vždy sa nájde silné rameno, o ktoré sa môžete oprieť v kritickej situácii. 

Koniec roku 2022 bude pre Blížencov fascinujúci. Objavíte v sebe netušené skryté schopnosti, ktoré vám dodajú veľké sebavedomie. Len nezaspite na vavrínoch. Majte na pamäti, že na tejto planéte nie ste sami, a váš úspech ste nedosiahli len vy sami, ale aj za pomoci iných.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom