BLÍŽENCI - horoskop na rok 2013

Blíženci 2
shutterstock.com

Horoskop pre znamenie Blíženci na rok 2013.

Charakteristika znamenia BLÍŽENCI (22.5. – 21.6.)

Je to vzdušné znamenie. Sú to ľudia citliví, nedokážu úmyselne ublížiť, sú rozpoltení a sú otvorení k novým veciam. Vládne im planéta Merkúr, ktorá im dáva schopnosť výborne komunikovať a stále sa vzdelávať. Sú nesmierne inteligentní. Škodí im prílišné rozmýšľanie. Citlivá oblasť tela sú horné končatiny, priedušky a pľúca. Zmierniť sa to dá pitím skorocelového čaju. Treba sa vyhýbať mliečnym výrobkom. Ochranným kameňom je turmalín a rodonit.

Rok 2013 pre nich prináša:

Práca – Peniaze

V pracovnej oblasti sa bude v tomto roku dariť najmä psychológom a ezoterikom. V prvej polovici roku neinvestovať peniaze, nemeniť prácu, nezačínať žiadne nové projekty. Pre nezamestnaných treba hľadať prácu cez priateľov, cez známych. Vhodným obdobím na hľadanie a zmeny v práci je druhý a štvrtý štvrťrok roku 2013.

Tento rok prichádzajú nečakané zisky z dedičstva a bohatá finančná podpora od partnerov. Treba prekonať nechuť k práci.

Láska – Vzťahy

Na obzore sú nové priateľské vzťahy, ktoré prinesú veľa pozitívnych udalostí. Priaznivý rok pre nezadaných. Čaká ich nájdenie celoživotnej lásky. Najvhodnejšie obdobie na zoznámenie je prvý a tretí štvrťrok. Budete príťažlivejší pre svoje okolie a citlivejší. Novovzniknuté vzťahy budú dlhotrvajúce a budú mať pevný základ. Pre zadaných pozor na žiarlivosť, ktorá môže spôsobiť rozchod. Dôležitá je dôvera v seba samého.

Zdravie

Začiatkom roka si treba dávať pozor na zápalové ochorenie a úrazy. Pozor na psychickú labilitu hlavne v prvom štvrťroku. Tretí a štvrtý štvrťrok sa zdravie ustáli.

Rada pre Blížencov:

Naučte sa rozhodnosti, nepochybujte o sebe, viac dôverujte svojej intuícii a tým ľahšie dosiahnete svoje ciele.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom