Bezdomovec sa dostane ku kaderníkovi a nemôže uveriť výsledku

bezdomovec

V dnešnej dobe sa bohužiaľ veľa ľudí nachádza v ťaživej životnej situácii, ktorá ich donútila žiť na ulici. Bez ohľadu na dôvod, prečo tam žijú, každý z nás niekedy jednoducho potrebuje zmenu vo svojom živote. Nemusí to byť pritom veľká zmena. Nový účes alebo štýl oblečenia vás môže veľa potešiť, zahriať pri srdci a prinútiť, aby ste o sebe uvažovali úplne novým spôsobom. Aj malé zmeny toho dokážu urobiť veľa.

Pre Jose Antonia, ktorý žije v Španielsku, to nebola zmena účesu prioritou, pretože bol bez domova a nemal žiadne peniaze. Sotva mal jedlo na celý deň, takže návšteva kaderníka neprichádzala do úvahy a zdala sa ako úplná strata peňazí, času i úsilia. Jedného dňa sa však Salva Garcia, majiteľ kaderníckeho salónu, rozhodol, že bezdomovci pomôže. Skončilo to mužom, ktorý sa nad magickým výsledkom rozplakal.

Žil ako bezdomovec

Jose Antonio predtým pracoval ako elektrikár v Španielsku. Bohužiaľ upadol do hlbokej depresie a stratil všetko, čo vlastnil. Vrátane svojho domova a rodiny. Každý deň vyžobral len pár drobných, aby si mohol kúpiť niečo na jedenie. Okrem toho niekedy predstieral, že pracuje na parkovisku, aby mu ľudia dali trochu peňazí. Naproti miestu, kde zostával, stál kadernícky salón. Salva Garcia kaderníctvo vlastnil a často videl bezdomovcov chodiť okolo. Rozhodol sa mu preto pomôcť.

Muž prešiel obrovskou transformáciou

Jose žil ako bezdomovec neuveriteľných 25 rokov. Jeho vlasy preto boli veľmi dlhé a zanedbané, rovnako ako jeho fúzy. Salva sa rozhodol ho prekvapiť. Joseho premenu sledoval tím kameramanov, pretože sa to nevidí každý deň. Muž sa ešte chvíľu pozeral do zrkadla na svoje staré ja a potom nechal odborníkov, aby s ním urobili hotový zázrak. Premena netrvala dlho, ale bola skutočne veľká. Akonáhle sa Jose videl v zrkadle, rozplakal sa. „Panebože, je to neuveriteľné! Som to naozaj ja? Vyzerám tak odlišne, nikto ma nespozná, pokiaľ nepoviem, kto som, „zvolal bezdomovec. Kaderník sa postavil za ľudskú bytosť, ktorá nemala v živote príliš šťastie. Jose potom opustil život bezdomovcov a dostal nový štart do života.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom