BARAN - horoskop na rok 2022

Znamenie baran, horoskop
Baran- Vy ste ohnivá čarodejnica. Vďaka svojej ohnivej povahe nepotrebujete veľa meditovať, len čerpať silu zo svojho vnútra. Ste tiež obdarená schopnosťami vynikať v ohnivej mágii.

Čo prinesie rok 2022 pre Baranov? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

Vzrušujúci, prekvapivý a divoký. Ľudia narodení v znamení Baran si v roku 2022 spravia z noci deň. Vládnuca ohnivá planéta Mars vám dodá toľko energie, že budete nezastaviteľní. V milostných záležitostiach to má aj klady, aj zápory. V tej rýchlosti ľahko prehliadnete toho pravého či pravú. To platí najmä pre single. Zadané ženy narodené v znamení Baran budú mať zas vysoké nároky na svojho partnera, čo rýchlo vyústi do konfliktu. V celku bude ale napriek divokej konštelácii rok 2022 pre Baranov úspešný.

Obdobie od začiatku januára do konca marca 2022 pre Baranov možno nazvať testovacím. Čaká vás vytrvalé vyhľadávanie a experimentovanie, a to nielen v pracovnej oblasti, ale aj v domácom prostredí; niektorí z vás môžu prejsť vnútorným hľadaním pravdy. Inými slovami, zástupcovia znamenia Baran budú cítiť neodolateľnú túžbu na zmeny, ale aké presne, to už je na každom z vás, aby ste to zistili. Výsledkom aktívneho hľadania môže byť zmätok spojený s depresiou, ale aj úspech. A to z ničoho nič. Ľahko sa môže stať, že vďaka vášmu horúčkovitému hľadaniu objavíte cestu k úspechu a váš život sa môže zmeniť od základov.  

Obdobie od začiatku apríla do polovice júla roku 2022 sa bude niesť v neistote. A to napriek tomu, že vám predchádzajúce hľadanie prinieslo úspech najmä v pracovnej oblasti. To totiž neznamená, že úspech v tomto hľadaní prinesie do života mier. Na jar a na začiatku leta sa Baran stane silným a sebavedomým, ale svet okolo neho sa nebude zdať tak jasný. Budete musieť čeliť rade nepredvídateľných situácií, ktoré sa týkajú najmä vašich financií. A pretože všetko v tomto svete je stavané na peniazoch, problémy sa rozšíria aj do ostatných oblastí života týchto krásnych stvorení elementu ohňa. Prinúti vás to šetriť a počas leta budete musieť premýšľať nad lacnejšími verziami dovolenky. Ako z tejto situácie von?  Počúvajte rady vašich najbližších priateľov a predtým, než ich zrealizujete, zvážte všetky klady a zápory.

Od druhej polovice júla do konca septembra roku 2022 si znamenie Baran konečne môže oddýchnuť. Všetky problémy zostanú v minulosti a vás čaká relatívne príjemné obdobie. Toto štádium roka bude pre Baranov veľmi sľubné. Najmä pokiaľ ide o začiatok nových vzťahov. A to sa nemusí nutne týkať iba slobodných, ale aj zadaných. Napriek tomu, že tento fakt môže skomplikovať už existujúce vzťahy, nasledujte svoje srdce. Vašim hlavným cieľom v tomto období je vaša vnútorná harmónia.

Časť roka od októbra do decembra 2022 bude relatívne pokojná. Pozor však na svoje zdravie. Práve tento čas je pre vás ideálny na to, aby ste sa zamerali na svoju rodinu a  spomalili vyčerpávajúce pracovné tempo. Inak vám hrozí, že príchod nového roka privítate v posteli s horúčkou.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom