Angelina Jolie mala počmárané svadobné šaty, pozrite si foto

Angelina Jolie a Brad Pitt
Angelina Jolie a Brad Pitt SITA/AP

Tridsaťdeväťročná herečka si 23. augusta vzala za manžela kolegu Brada Pitta.

Americká herečka a režisérka Angelina Jolie mala na svadobných šatách a závoji kresby od jej šiestich detí, ktoré vychováva s manželom a kolegom Bradom Pittom. O zakomponovanie výtvorov do oblečenia sa postaral Luigi Massi z ateliéru Versace. „Luigi je pre mňa ako rodina a neviem si predstaviť nikoho iného, kto by mi mohol ušiť tie šaty,“ povedala 39-ročná Jolie pre americký týždenník People, ktorého obálku zdobia svadobné fotografie slávneho páru.

Na jednej z fotografií sedia manželia na schodoch, pričom im spoločnosť robia ich deti. Tie mali počas slávnosti, ktorá sa konala 23. augusta v Château Miraval v južnom Francúzsku, rozdelené úlohy. Najstarší synovia Maddox a Pax priviedli Jolie k oltáru, dcéry Zahara a Vivienne rozhadzovali lupene kvetov a dcéra Shiloh s bratom Knoxom priniesli obrúčky.

Angelina Jolie a Brad Pitt prekvapili: Tajne sa zosobášili!

Pax tiež upiekol koláč. Na svadbe sa zúčastnilo 20 rodinných príslušníkov a priateľov. Magazín People tiež priniesol informácie, podľa ktorých si Pitt vybral oblek zo svojho šatníka. Kravatu si však požičal od jedného zo synov, pretože si zabudol vziať vlastnú.

Bolo pre nás dôležité, aby bol ten deň pokojný a plný smiechu. Bol to veľmi špeciálny deň, ktorý sme strávili s deťmi a pre našu rodinu to boli veľmi šťastné chvíle,“ uviedli manželia, ktorých svadobná fotka sa objavila aj na obálke britského týždenníka Hello!. Na jednom zo záberov je možné vidieť aj spomínané kresby a na ďalšej fotke sa pár bozkáva.

Dvojica sa zasnúbila po sedemročnom vzťahu v apríli 2012. Jolie, ktorá si zahrala v snímkach ako Lara Croft – Tomb Raider (2001), Siedmy hriech (2001), Výmena (2008), Turista (2010), Salt (2010) či Vládkyňa zla (2014), bola vydatá už dva razy. V rokoch 1996 až 1999 bol jej manželom Jonny Lee Miller a v období 2000 až 2003 zas Billy Bob Thornton. Päťdesiatročný Pitt, známy zo snímok ako napríklad Klub bitkárov (1999), Podivuhodný prípad Benjamina Buttona (2008), Nehanební bastardi (2009) či Svetová vojna Z (2013), bol v rokoch 2000 až 2005 ženatý s kolegyňou Jennifer Aniston.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom