Alicia Keys s manželom zatiaľ nechcú druhé dieťa

Swizz Beatz a Alicia Keys
Swizz Beatz a Alicia Keys SITA/AP

Speváčka a jej manžel Swizz Beatz vychovávajú syna Egypta Daouda, ktorý sa narodil v októbri 2010.

Americká speváčka Alicia Keys a jej manžel, hip-hopový producent Swizz Beatz momentálne neplánujú druhé dieťa. Dvojici, ktorá sa zosobášila v júli 2010 na Korzike, sa tri mesiace po svadbe narodil syn Egypt Daoud. Ten by si podľa speváčkiných slov prial súrodenca. „Stavím sa, že by chcel mať brata alebo sestru. Teraz však ďalšie dieťa neplánujeme, ale nikdy nehovor nikdy,“ uviedla 32-ročná rodáčka z New Yorku pre portál E! News.

Speváčka sa taktiež vyjadrila ku vzťahu so svojím manželom. „Náš vzťah je od narodenia Egypta ešte silnejší, než bol predtým. Môj manžel je ten najromantickejší človek na svete. Je veľmi prirodzený, starostlivý a neustále mi ukazuje nové veci, čo z nás robí veľmi kompatibilný pár. Je úžasné mať niekoho, na koho sa môžete spoľahnúť a kto vás podporuje. Sme naozaj skvelý pár,“ uzavrela Keys.

Alicia Keys, vlastným menom Alicia Augello Cook, má na svojom konte päť štúdiových albumov – Songs In A Minor (2001), The Diary Of Alicia Keys (2003), As I Am (2007), The Element Of Freedom (2009) a Girl On Fire (2012). K jej najväčším hitom paria skladby Fallin, No One, You Don’t Know My Name, If I Ain’t Got You alebo Like You’ll Never See Me Again, no známe sú aj jej spolupráce, napríklad s Usherom (My Boo), Eve (Gangsta Lovin‘) alebo Jay-Z (Empire State of Mind). Speváčka získala 14 prestížnych cien Grammy z 27 nominácií, ďalej desať Billboard Music Awards a sedemkrát ju nominovali na BRIT Award.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom