Ako zvýšiť svoju sexuálnu príťažlivosť?

Ako zvýšiť svoju sexuálnu príťažlivosť?
Passionate man kissing womans neck www.thinkstockphotos.com

Chcete zaujať pozornosť pána Božského alebo pôsobiť zmyselne na opačné pohlavie? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, ako zvýšiť svoju sexuálnu príťažlivosť.

Mnohé z nás nemajú problém s nadväzovaním nových známostí. Problém však pre nich nastane, keď chcú rozvinúť túto známosť do hlbšieho vzťahu. Pre iné je zasa ťažké nadviazať prvý kontakt a zoznámiť sa s vhodným partnerom. Ako pôsobiť sexuálne príťažlivo? Vyskúšajte nasledujúce tipy.

Sústreďte sa na svoj vzhľad

Ak sa chcete stať naozaj zmyselnou bytosťou, musíte zmeniť svoj prístup k zmyselnosti, čo bude pre vás ľahšie, ak sa najskôr sústredíte na vonkajšiu sexualitu. Keď sa pri pohľade do zrkadla zatvárite zvodne, budete sa hneď cítiť viac sexi a keď postupne pomaly zmeníte i svoj celkový vzhľad, získate pritom čas, aby ste si na tieto veci zvykli. Len čo začnete pozorovať zmeny, všimnú si ich aj ostatní ľudia. Zmena vzhľadu musí prísť postupne. Každé dva týždne urobte nejakú drobnú zmenu svojho výzoru, nebojte sa experimentovať a nevzdávajte sa!

Používajte sugestívnu reč tela

Skúste pozorovať samé seba, ako sa správate, ak stretnete niekoho nového. Pravdepodobne budete mať ruky založené, alebo zopnuté pred sebou. Ak sedíte, otočíte si stoličku nabok, aby ste nemuseli byť tvárou obrátené k novému známemu. Ak ste nervózne, preložíte si nohu cez nohu, alebo sa utiahnete niekam do kúta, aby ste všetkým dali najavo, že chcete byť čo najďalej od ľudí.

Vyhnite sa obranným signálom

Ak sa vám nedarí zaujať opačné pohlavie, často za to môžu vaše podvedomé obranné signály, ktoré vyjadrujú váš skrytý pocit napätia, nervozity alebo dokonca ohrozenia. Dotyčnej osobe naznačia, že nie je vítaná a neželáte si, aby sa priblížila. Aj keď nezvykneme tieto signály vedome analyzovať, naše podvedomie ich prijíma a núti nás adekvátne reagovať. Ak chcete niekomu naznačiť, že je vítaný, musíte konať otvorene. Vyhnite sa obranným signálom. Ak stojíte, spustite ruky voľne pozdĺž tela a mierne sa k partnerovi nakloňte.

Očný kontakt – alfa a omega všetkého

Ak máte o niekoho skutočný záujem, zahľaďte sa mu uprene do očí. Váš partner sa bude cítiť ako ktosi výnimočný, pretože podľa výskumov sa sexuálny záujem prejavuje zväčšením očných zreníc, čo je samo o sebe vzrušujúce. Nepreháňajte to však, mohli by ste vyzerať hlúpo.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom