Ako zvýšiť váš sexappeal? Máme pre vás 9 skvelých tipov

Sexy žena, láska, dvaja, pár, vášeň,
Ako zvýšiť váš sexappeal? Máme pre vás 9 skvelých tipov www.thinkstockphotos.com

Zaujíma vás, ako zvýšiť svoj sexappeal, keď stretnete niekoho, kto sa vám páči? Pomocou týchto jednoduchých rád sa naučíte, ako na to.

Fyzická príťažlivosť je schopnosť človeka vytvárať u ľudí sexuálnu túžbu. Nejde však len o vonkajší vzhľad, ale aj o celkovú osobnosť človeka. Ak ste fyzicky atraktívna, tak viete, že je jednoduchšie prilákať niekoho sa vám páči.

Ale v žiadnom prípade to neznamená, že fyzicky atraktívni ľudia majú lepšie vzťahy, alebo sú lepšími milencami. Každý má svoje vlastné očakávania, pokiaľ ide o fyzickú príťažlivosť.

Čo musíte mať na pamäti pri fyzickej príťažlivosti je to, že sa nemôžete páčiť každému, koho stretnete na ulici a to bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte na danú osobu zapôsobiť. Pokiaľ ale túžite po nejakom mužovi, začnite sa viac zameriavať na svoju osobnosť, čím dokážete muža prilákať v dlhodobejšom horizonte.

Ak si myslíte, že ste atraktívna, cítite sa vyrovnane a isto v schopnosti prilákať opačné pohlavie. Atraktivita však väčšinou zohráva najväčšiu úlohu pri flirtovaní, či prvom stretnutí.

Fyzická príťažlivosť a vaše vnímanie

Ak chcete skutočne porozumieť tomu, ako môžete zlepšiť svoju fyzickú atraktivitu a prilákať ľudí, musíte pochopiť svoju úlohu vo vašom živote, a ako to ovplyvňuje vaše správanie.

Ak sa necítite dobre alebo nedostatočne sexy pre muža, ktorého považujete za atraktívneho, prezrádzate tým svoje pochybnosti cez reč tela. Ničíte si tým sama šancu na to, aby ste na muža zapôsobili. Fyzická príťažlivosť je vnímanie a vy ste jediná, kto vás môže presvedčiť, či ste atraktívna, alebo zle vyzerajúca. Je to všetko v hlave a o tom ako sama vnímate svoj fyzický vzhľad.

Ako zvýšiť sexappeal: 

1. Zovňajšok: Váš výzor zohráva dôležitú úlohu vo fyzickej príležitosti. Pekne sa oblečte, nalíčte sa alebo navštívte kaderníčku. Ukážte svojmu okoliu, že sa máte rada, usmievajte sa a užívajte si pohľady mužov keď kráčate po ulici.

2. Vzpriamená chôdza: Osoba, ktorá chodí vzpriamene, ľahko pritiahne pozornosť svojho okolia. Správne držanie tela zohráva veľmi dôležitú úlohu v neverbálnej komunikácii a zároveň budete vyzerať viac fyzicky atraktívnejšie.

3. Necíťte sa menejcenná: Verte v seba samú a necíťte sa v ohrození zakaždým, keď niekto, kto vyzerá dobre vojde do miestnosti. Pochopte, že ste rovnako dobrá, ako hocikto iný a to bez ohľadu na to, ako vyzerá.

4. Koniec porovnávania sa: Všetci sme dokonalí svojím vlastným spôsobom. Nemusíte byť viac chudá, vyššia, či mať plnšie pery len preto, aby ste vyzerali lepšie, než niekto iný. Vy ste, kto ste, a naučte sa mať rada samú seba aj so svojimi nedostatkami. Tým že sa budete neustále s niekým porovnávať vám nijako nepomôže a rozhodne nezačnete vyzerať vďaka tomu lepšie.

Pozrite si FOTOGALÉRIU k článku TU

5. Nikdy neprezraďte vašu neistotu: Myslíte si, že zabránite tomu aby sa váš partner pozrel na inú, atraktívnu osobu? Všetci sa pozeráme a toto nikdy neovplyvníte. Ak ukážete svojmu partnerovi neistotu pri žene, ktorá je vo vašich očiach viac sexy ako ste vy sama, začne si sám myslieť, že nie ste veľmi atraktívna, pretože si neveríte.

6. Vôňa: Vaše telo produkuje látky, ktoré môžu zvýšiť vašu fyzickú atraktivitu. Ak ju chcete zvýrazniť, môžete použiť aj parfém, ktorý dopĺňa vôňu vášho tela. Budete sa cítiť viac sexuálne príťažlivá a svojou vôňou si dokážete podmaniť aj muža, ktorý sa vám páči.

7. Zdravý vzhľad: Doprajte si pravidelne dobrý nočný odpočinok a vyhnite sa kontaktu s negatívnymi ľuďmi. Keď máte pozitívny prístup k životu, začnete pozitívnejšie vnímať aj samú seba. Jedzte veľa čerstvého ovocia a zeleniny každý deň, a vaša pokožka začne žiariť. Rovnako veľa sa aj usmievajte a tešte sa z každého nového dňa.

8. Buďte tajomná: Tajomnosť z vás robí viac atraktívnu a sexy. Neodhaľujte o sebe všetko príliš skoro, keď hovoríte s niekým prvýkrát. Stratíte tak auru tajomnosti a on vás už nebude chcieť stretnúť znova, pretože mu už nebudete mať čo ponúknuť.

9. Očný kontakt: Je jeden z najlepších spôsobov, ako zvýšiť fyzickú príťažlivosť a sexuálne napätie s osobou, ktorá sa vám páči. Pozerajte sa mužovi priamo do očí, keď s ním hovoríte. Dobrý očný kontakt z vás robí sebavedomú a sexuálne príťažlivú ženu.

Fyzická príťažlivosť nemusí byť najdôležitejším kritériom pre šťastný vzťah. Ale hrá určite veľkú úlohu pri prvotnom kontakte a zoznámení, ktoré sa nakoniec môže premeniť v lásku, ktorá je viac než všetko ostatné.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom