Ako zbaliť muža? Tu je manuál zvádzania!

Sex, flirt, pár, dvaja, láska, milenci
Ako zbaliť muža? Tu je manuál zvádzania! Thinkstock

Existuje množstvo rôznych metód, ako zaujať opačné pohlavie. Čo však v prípade, ak výberom nevhodnej zvádzacej techniky objekt vášho záujmu skôr odradíte? Staňte sa pomocou pár jednoduchých trikov majsterkou flirtovania.

Odhadnite ho

Základom úspešného flirtu je jeho obojsmernosť. To znamená, že obaja, muž i žena, musia byť naladení na rovnakú vlnu. Ak napríklad mužovi zalichotíte dvojzmyslom či inou štipľavou poznámkou a on nemá zmysel pre humor, narazíte na tvrdú stenu. To isté sa môže stať, ak to pri niektorých mužoch preženiete s prílišnou vyzývavosťou. Jednoducho pri flirtovaní je najlepšie vedieť, pred kým stojíte. V prípade, ak svojho vyvoleného ešte nepoznáte, skúste staviť na intuíciu. Premerajte si ho od hlavy po päty a všímajte si všetky maličkosti. To, ako je oblečený, ako sa správa v danej situácii i to, čo z neho vyžaruje. Po takejto analýze môžete vyjsť na lov.

Čo sa páči mužom?

Môže sa zdať, že mužov najviac priťahujú sexi pôsobiace ženy, ktoré si dokážu už po pár minútach ľahkého flirtu omotať muža okolo prsta. Ale nemusí to tak byť. Niektorí muži majú radi aj sexi nebojácne ženy, no iným nevadí, ak je žena trochu hanblivá. Niektorým sa zase páčia bláznivé a vtipné a iní ocenia jej rozvahu a inteligenciu. Preto sa nedá presne povedať, že mužom sa na ženách páči iba to alebo tamto. Nebuďte preto nesvoja, ak si myslíte, že tomuto mužovi sa určite páčiť nebudete. Skúste nadhodiť nenútený flirt hoci len nevinnou poznámkou na jeho osobu a uvidíte, či sa chytí.

Nečakaný flirt

Flirtovanie sa často spája s nočným barom či diskotékou. Nemusíte sa ale obmedzovať iba na podobné miesta. Ľahký flirt môžete zažiť aj pri obyčajnom nákupe potravín, alebo so spolusediacim v autobuse. Stačí, ak sa naskytne vhodná príležitosť a chopte sa jej. Nie je potrebné čakať na ideálne podmienky. Verte, že aj takýto nečakaný flirt môže byť veľmi príjemným zážitkom. Výhodou toho všetkého bude, že máte o ďalšiu skúsenosť viac. Takto si ľahko môžete vycibriť svoje techniky pri flirtovaní a nabudúce budete pôsobiť o to neodolateľnejšie.

Stavte na prirodzenosť

Každá žena sama najlepšie vie, aké sú jej silné stránky, ktoré môže použiť pri zvádzaní. Hovorí sa o tzv. ženských zbraniach, ktoré dokáže využiť vo svoj prospech a uloviť tak partnera. S akou taktikou je teda najlepšie vrhnúť sa do boja o priazeň muža, ktorý vás zaujal? Tou najlepšou cestou, ktorou sa môžete vybrať bude, ak stavíte na svoju prirodzenosť. Ak ste zvodkyne od prírody, nebojte sa toho a ukážte to partnerovi. Ocení vašu silu a nezávislosť.Ak sa na rolu zvádzajúcej bohyne necítite, nerobte to. Budete sa cítiť nesvoja a bude to na vás aj vidieť. V tomto prípade skúste len nenápadne zaflirtovať úsmevom či zvodným pohľadom. Cestou k úspechu je, ak sa pri flirtovaní nebudete na nič hrať a budete prirodzená.

Pozrite si FOTOGALÉRIU k článku TU

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom