Ako spoznáte, že je vo vašom živote prítomný maskovaný anjel. Sledujte tieto znamenia

Ako spoznáte, že je vo vašom živote prítomný maskovaný anjel. Sledujte tieto znamenia
Ako spoznáte, že je vo vašom živote prítomný maskovaný anjel. Sledujte tieto znamenia Foto: ilustračné, GettyImages

A môže byť celkom blízko…

Na anjelov zvyčajne veľmi často nemyslíme, napriek tomu sú však nám nablízku. Náznaky, o ktorých tu budeme hovoriť, nie sú samozrejme ešte dôkazom toho, že nejaký človek je anjelom v doslovnom slova zmysle. Potvrdzujú skôr, že vaša vzájomná väzba je hlbšia, než sa zdá.

Pozrite sa na deväť príznakov naznačujúcich, že niekto blízko vás je vaším anjelom:

1. Dokáže bez slov rozpoznať váš emocionálny stav

Vycítia okamihy, kedy ste rozladení, aj keď sa to napríklad snažíte skrývať.

Vládne schopnosťou vidieť do vecí hlbšie a vycítiť, čo vám robí starosti. Nemusí vám klásť otázky, aby pochopil, čím sa v mysli zaoberáte.

2. Vďaka nemu sa meníte k lepšiemu

Pomáha vám byť otvorenejší voči všetkému novému, zmenil váš pohľad na svet okolo a vo vašej duši objavil nový zdroj svetla. Toto dokážu vykonať iba naozaj vzácni ľudia.

3. V jeho spoločnosti si môžete dovoliť hovoriť o všetkom

Cítite sa vedľa neho v pohode a témy na rozhovor nachádzate bez ťažkostí. Zdá sa, že mu môžete povedať doslova všetko, čo vás napadne.

4. Pozorne počúva

S ochotou a pozornosťou počúva všetko, čo hovoríte. Viete, že aj keby váš monológ bol akokoľvek dlhý, nebude vás prerušovať. Poskytuje vám možnosť vyliať si dušu.

5. Keď strácate silu, naplní vás energiou

Tento človek vám dokáže zdvihnúť náladu aj v ten najzamračenejší deň. Aj keď si napríklad pripadáte úplne prázdni, stačí vám ho uvidieť a začnete sa usmievať a cítite, ako sa vaše vnútro zapĺňa pozitívnou energiou. Poskytne vám ten impulz, ktorý vám nedokáže dať nikto iný.

6. Styk s ním je pre vás liečivý

Vie vás vyliečiť aj z toho, čo vám pripadalo byť neliečiteľné. Nemusíte mu ani dlho vysvetľovať, v čom konkrétne je problém. Stačí o tom len začať hovoriť a on vo vás svojimi slovami roznieti elán, ktorý vás bude poháňať na ceste vpred.

7. Poskytuje vám len dobré rady, nehovorí vám, čo máte robiť

Nikdy na vás nevyvíja nejaký tlak. A vždy vie, aké rozhodnutie hodláte prijať.

8. Nikdy vás nesúdi

Nie je z tých, ktorí odsudzujú iných. A nikdy nikoho iného neodsudzuje za voľbu, ktorú z vlastnej vôle urobil. Je si vedomý, že každú situáciu treba nazerať z viacerých hľadísk.

9. Nepodobá sa iným ľuďom

Na pozadí ľudí okolo jednoducho vyniká. Nedokážete vysvetliť, čím konkrétne sa líši od ostatných, ale pre vás je človekom naozaj zvláštnym.

Zdroj: astroplus.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom