Tip na vianočný darček: Darujte si zdravie a krásu

vzťahy
Zdroj foto: GettyImages.com

Neviete, čím potešiť seba alebo svojich blízkych?  Máme pre vás tip na originálny darček. Veď prečo si nedarovať vysnenú postavu, mladistvý vzhľad a tým aj pocit spokojnosti, že sme niečo urobili pre svoje telo. 

Každý z nás sníva po krásnej postave a mladistvej pleti či pokožke bez celulitídy. No často nemáme čas na pravidelnú návštevu posilňovne, cvičenie alebo omladzujúce kúry. Čo tak využiť vianočný čas a vyskúšať prístroj, ktorý toto všetko spája v sebe? Keďže pokrok napreduje  aj v tomto smere, InfraShape Horizontal je nový prístroj na formovanie postavy najnovšej generácie, ktorý už na prvý pohľad prekonáva všetky očakávania. Má štýlový, moderný dizajn v kapsule ležatého bicykla, ktorý zahŕňa viacero inovatívnych technológií.

Pt_9275.jpg
Zdroj foto: Body Shape

Ako funguje InfraShape Horizontal?

Tento moderný bicykel s nadčasovým dizajnom je zapracovaný do tvaru ležatej elipsovitej kapsule. Veľkou výhodou je, že sa pri bicyklovaní leží, čím sa nezaťažujú kĺby ani chrbtica. Počas tréningu navyše môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu, jednoducho viete pripojiť svoj Android alebo Iphone zariadenie, sledovať YouTube videa, Facebook alebo Multivision.

Moderný dizajn v sebe tiež ukrýva spojenie 3 pridaných hodnôt:

Kolagénová lampa

 • Klinicky podložená stimulácia kolagénu a elastínu a hyaluronu
 • Vyhladzuje  jemné  vrásky  a redukuje hlboké vrásky , zlepšuje celkový vzhľad pleti
 • Vysoko účinný proti celulitíde, striam a rozšíreným cievkam
 • Zjemňuje póry
 • Viditeľné napnutie pokožky
 • Pleť vyzerá jasnejšie a zdravšie
 • Zlepšuje sa vstrebávanie a účinky kozmetických prípravkov

Na základe výskumu dokážu kolagénové lampy zlepšiť tón a farbu pleti, strie, celulitídu, červené žilky, zjemňujú vrásky a znižujú ich tvorbu. Červené svetlo taktiež stimuluje krvný obeh a pomáha regenerovať elastínové vlákna v tkanive, ktoré udržuje pleť pružnú a napnutú.

Štúdie ukázali, že viditeľné červené svetlo preniká cez epidermis a dermis až k tukovej vrstve a má navyše prospešné protizápalové vlastnosti.

Aj keď nie sú žiadne priame dôkazy na úplné odstránenie celulitídy, pokožka je po terapii červeným svetlom napnutejšia a pružnejšia, čím sa viditeľnosť celulitídy môže zjavne znížiť.

Pt_9293.jpg
Zdroj foto: Body Shape

Vákuum

Vákuom podporíme viditeľné omladenie pleti, výrazný úbytok tuku a zvýšenie metabolických procesov na zadočku a hornej časti stehien. Počas tréningu sa v pokožke a tukovom tkanive uplatňuje sací efekt vákua. Nízky tlak najprv nasáva krv do problematických zón tukového tkaniva, kde sa obohatí v mastných kyselinách poskytujúcich energiu. Zmena tlaku urýchli transport tukov k svalovému tkanivu. Pri dorazení k svalom sa tuky počas pohybu definitívne spália. Vákuový tréning je vlastne priebežné striedanie vysokého a nízkeho tlaku, čo pôsobí na celulitídu dvojnásobne: intenzívne zásobuje tukové tkanivo krvou v problematických partiách, urýchli transport tukov k pracujúcim svalom. Vákuový tréning neumožňuje iba cielené spaľovanie tukov, ale dané tkanivo aj odbremení a regeneruje. Výsledok je fascinujúci: organizmus pri jeho použití začína spaľovať tuky už počas 3. minúty. 98% trénujúcich dosahuje maximum fázy spaľovania tukov pri 30. minúte tréningu.

Infračervené svetlo (žiarenie)

Infračervené lúče sú z pohľadu liečenia najúčinnejšie. Lúče sú schopné preniknúť do tela v hĺbke 4 mm – 4 cm.  Ich zohrievací účinok sa vyvíja vo svalových vláknach aj vnútorných orgánoch. Následkom je zvyšovanie pulzu  a zrýchlenie tlkotu srdca, čím sa zlepšuje vaša kondícia a posilňuje srdce.

Potením sa zbavujete aj tuku a cholesterolu, pretože sa rozpúšťajú. Z tela sa tiež vylučujú i ťažké kovy, ktoré nie sú schopné odstrániť naše obličky a pľúca, ako sú olovo, nikel, meď, sodík a podobne.

 • zmiernenie bolesti– teplo znižuje senzitívny prah bolesti na voľných nervových zakončeniach
 • zlepšuje kondíciu 
 • prevencia voči chorobám– pôsobí preventívne napríklad voči chrípke
 • znižuje stuhnutosť svalov a kĺbov– prehriatie kĺbov znižuje ich stuhnutosť a uvoľňuje svalstvo
 • odbúranie stresu – zbaví stresu a poskytne vám relax a tým aj psychickú pohodu
 • detoxikácia organizmu –potením sa zároveň zbavujete aj toxických látok vo vašom tele
 • zvyšuje metabolizmus, spaľovanie kalórii – napomáha chudnutiu
 • zmierňuje migrénu a eliminuje jej výskyt
 • zmierňuje opuchy
 • môže zlepšiť vzhľad jaziev
 • podporuje prekrvenie pokožky, hĺbkovo ju čistí a zbavuje ju nečistôt. Po cvičení je pokožka mäkká, jemná a hebká.

Samozrejme každý jedinec reaguje inak na záťaž organizmu, preto sú výsledky individuálne. Spaľovanie kalórií závisí aj od aktuálnej nálady, stravovania, pitného režimu, typu metabolizmu a iných environmentálnych zmien. Toto populárne zariadenie počíta straty kalórií na základe algoritmu. Infračervené svetlo, vákuum a odpor môžete nastaviť individuálne v závislosti od kapacity zaťaženia a zvýšenia výkonu.

Rozhodli ste sa darovať sebe alebo svojim blízkym štíhlu postavu, krásu a zároveň zaslúžený relax? Revolučný prístroj InfraShape Horizontal nájdete v Body Shape v Bratislave. Objednať sa môžete na čísle 0902 66 77 66.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom