Ako prekuknúť jeho skutočnú osobnosť: Tajomstvá zoznamovania

Romantika vecera rozhovor vztah muž zena damska jazda
Foto: ilustračné, GettyImages

Spoznajte tajomstvá jeho osobnosti! Noví ľudia v našom živote dokážu prekvapiť, ale aj skrývať svoje pravé ja. Buďte pozorní na signály a naučte sa odhaliť, čo sa skrýva za tým úsmevom.

Máte novú známosť, no ako spoznať, čo sa skrýva za jeho príjemným povrchom? Pozorne sledujte jeho správanie, reakcie a predovšetkým, jeho slová. Často výroky prezradia viac, než by chceli. Skúste odhaliť, či ste sa zoznámili s majstrom klamstva alebo verným duchom. Poraďte si s týmto praktickým sprievodcom a nepodľahnite zlatým sľubom, ktoré často len zakrývajú pravdu.

Už niekoho má?

Všetko, čo by mohlo prezradiť, včas zamaskuje alebo odstráni. Len jedno nie: svoju istotu. Muž, ktorý má doma ženu alebo priateľku, vystupuje veľmi sebavedome. Je neobyčajne galantný. Má totiž svoju základňu. Chce k tomu získať niečo navyše. Ten, kto žije sám, sa správa naopak neisto. Záleží mu na vydarenom flirte.

Tiež sa však snaží nič neprezradiť. Preto sa musíte vypytovať vy. Napríklad na poslednú dovolenku alebo Vianoce. S kým ich strávil a kde. Skúste položiť otázku v množnom čísle. Keď sa naozaj chcete niečo o mužoch dozvedieť, povedzte:

„Pôsobíš na mňa ako muž, ktorý na jednej strane nemôže byť bez ženy, na druhej strane však chce byť utiahnutý. Alebo sa mýlim?“ Nemýlite sa. To zapôsobí na každého muža. Všimnite si, ako celkom nenútene prejde do mudrovania. Považuje sa totiž za veľmi zaujímavého. Ak jeho odpovede zostanú zastreté rúškom tajomstva, spýtajte sa ho jednoducho: „Ako to ovplyvňuje tvoj život?“ On váš záujem o jeho osobu odmení bohatými informáciami.

Je nežný milenec?

Všímajte si reč jeho tela. Je nervózny či pokojný? Nevyrovnaný muž má málo času na nežnosti. V milovaní neoplýva zrejme veľkým umením ani fantáziou. Ale príliš pokojný muž je zas lenivý. Mal by byť radšej živý, čulý, no pokojný najmä vnútri. Má ruky ako lopaty? S tými vás ľahko oblapí, ale málokedy je ohľaduplný. Jemné ruky umelca? Môže byť nežný, ale aj precitlivený.

Ako pije? Ako hrdina z westernov – šup a je to? Alebo každý pohárik vychutnáva? Potom je dobrý v posteli. Je totiž málo mužov, ktorí vedia vychutnávať. Táto menšina sú však dobrí milenci. Pýtajte sa ho na jeho hobby. Rád si ľahne do trávy, pozerá do neba a sníva? Alebo rád pozoruje morské vlny? Potom si nájde čas na maznanie, na predohru. Čas na vás.

Vie byť verný?

To môžete zbadať v jeho pohľade. Verný muž má priamy, pevný pohľad. Neuhýba, keď sa mu dlhšie pozeráte do očí. Nielenže na vás hľadí, ale stihne vás aj počúvať. Pozerá sa na vás, aj keď sa s vami rozpráva.

Neverný muž behá očami po miestnosti. Nie preto, že by už hľadal inú ženu, ale preto, že v intimite pohľadu sa cíti stiesnene. A chlapi, ktorí sa ľahko dajú vyviesť z miery a cítia sa hneď nesvoji, bývajú neverní.

Je veľkorysý?

Či má peniaze, vidíte na jeho zovňajšku. Zistíte to, keď sa ho opýtate na jeho byt, na jeho cesty. Keď vám bude, čo napokon robí každý muž rád, rozprávať o svojej práci. Pekné. Ale má peniaze aj pre vás? Pozval vás na kolu. Je pripravený pridať jedno pivo.

Pýta sa, či chcete kúsok pizzy. Ale čo to znamená? Nič zvláštne. Každý chlap sa tvári na začiatku veľkoryso. Rýchlo však prekuknete, či sa za tým neskrýva lakomosť. Ako? Keď sám určí, čo sa bude servírovať: „Dáme si ešte jedno pivo, dobre?“ – je to žgrloš.

Ak nechá rozhodnúť vás, vyzerá to lepšie. Ak sa chcete ešte ubezpečiť, vyskúšajte toto. Poproste ho o radu. Tvárte sa, že chcete niečo venovať rodičom. Navrhuje niečo? Ak príde s nápadmi, je to super! Rozmýšľa totiž, ako urobiť druhým radosť. Napríklad aj vám…

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom