Ako mužom chutíme pri orálnom sexe?

Sex
thinkstockphotos

Existujú muži, ktorí sa ženskej vône a chuti nedokážu nasýtiť a naopak takí, ktorým sa pri tej predstave už dvíha žalúdok. Prečo je to tak a ako mužom naozaj chutíme?

Ak sa muži vyhýbajú orálnemu uspokojovaniu ženy, je za tým jediná príčina. Žena im tam dole nechutí. Môže byť za tým fakt, že prostredie našej pošvy je oveľa kyslejšie ako samotná pokožka tela a má PH okolo 4,0, zatiaľ čo pokožka má PH 6,0-7,0.

Pokiaľ má žena ale zdravý životný štýl a dodržuje pravidelnú intímnu hygienu, je to zárukou, že aj tam dole bude zdravá a voňavá.

Ženská intímna vôňa je odrazom toho, čo jete a preto sa mení. Napríklad ovocie dobre ovplyvňuje našu chuť tam dole a sme viac sladké.

Prečítajte si aj: 7 znakov, že máte zlý sex

Naopak negatívne pôsobia potraviny, ktoré „zapáchajú“, ako je napr. cesnak, cibuľa či kapusta. Ak chcete teda svojmu partnerovi zachutiť, skúste pred orálnym zblížením konzumovať správne potraviny.

Rovnako tak aj kozmetika určená na intímnu hygienu dokáže radikálne zmeniť vašu vôňu aj chuť tam dole. Preto dbajte na to, keď vám partner povie, že sa vaša chuť zmenila a skúste zmeniť výrobok za iný.

V rámci vône nám niečo do nohavičiek nadelila genetika a niečo si vieme ovplyvniť my samé. Preto dbajte na to, aby ste bola pre svojho partnera príťažlivá aj v tomto smere.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

V lone je vôňa a chuť ženy tak intenzívna, že pre mnohých mužov je to dokonalým vzrušením. Už od pradávna sa hovorí, že žena musí mužovi zavoňať aj zachutiť. Jedine vtedy je pre neho tá pravá.

Prečítajte si aj: 3 jednoduché spôsoby, ako dostať v posteli to, čo chcete

Muž si rád pochutná na svojej partnerke, preto doprajte mužovi dokonalý zmyslový zážitok, akým je spojenie krásy, vône, chute a rozkoše na jednom mieste.

Ako všade, aj tu sa nachádzajú výnimky mužov, ktorým orálny sex nie je po chuti. Vo všeobecnosti však platí, že muži rozkoš tohto typu milujú a radi sa s vami tam dole pohrajú. Preto nemajte zábrany roztiahnuť nohy a snažte sa vychutnávať si láskanie naplno.

A aby to vášho partnera ešte viac bavilo, jemne sa môžete vlniť a stonaním ho navigovať, kde a čo má robiť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom