Aké veci ženy najčastejšie taja pred mužmi?

tajomstvo

Rad mužov si myslí o ženách, že sú najväčším zdrojom informácií, že žena vie aj to čo sa nestalo, alebo pri čom  nebola. Ale ako je známe, žena vie proste všetko najlepšie. To čo poviete žene, a má to byť najväčšie tajomstvo a dá vám sľub, že nič nepovie, tak sa mýlite. Povie to! A vždy! Muži sú praví opak žien a často veci neriešia, vypočujú si ich, ale aj tak im to je jedno.

Ak tento článok čítajú aj páni, nenechajte sa ale len tak zmiasť. Aj žena má svoje tajomstvá, ktoré vy len tak nezistíte a to presne preto, že sa týkajú vás a jednoducho by vás žena týmto mohla odradiť. Sami si prečítajte aké tajomstvo pred vami skrýva vaša priateľka.

Po rokoch u ženy vymizne sex

O tomto probléme ženy vôbec nehovoria, pretože nie je čím sa chváliť. Žena je jemný tvor, viac než fyzickému kontaktu, dáva radšej prednosť spoločnému spolužitiu a vzájomnej harmónii.

Peniaze na prvom mieste? Kdeže!

Áno, niektoré ženy si potrpia na luxus, ale v tomto ohľade ste páni na omyle. Žene stačí len malá pozornosť a vaša láska.

Kontrola bývalého priateľa

Nie páni naozaj o nič nejde! Ženu skôr zaujíma ako sa bývalý priateľ má a ako žije, preto to pred vami ženy taja, aby zabránili zbytočným scénam. Muži nehľadajte v tom nič zlé.

Ženy klamú

Každý občas zaklame, koľkokrát aj pre dobro veci. Nejedná sa o lži zásadné, ale len o tie malé. Ženy klamú, aby zabránili zbytočným problémom.

Ženy rady leňošia

Vidíte svoju priateľku stále len upratovať a načúvať ako hovorí aký neporiadok v dome máte? Nenechajte sa oklamať, keď tam nie ste ženy si tiež rady odpočinú.

Všetko čo robí je pre vás

Žena sa chce páčiť vám a nie niekomu inému, skúste jej povedať prosté “ pristane ti to „, namiesto zbytočných výčitiek pre koho sa takto  fintí. Ani si neuvedomujete, ako samy sebe škodíte.

Ženy sa cítia menejcenné

A to ako fakt ! Často ale túto potrebu muži nepovedia, pretože  nechcú otravovať vetami  typu:“ zober ma tiež niekedy niekam „, pretože to berú ako výčitku, ale ženám ide iba o pozornosť. Tak čo páni? Povedali sme vám niečo nové? Možno vám to pomôže k trochu inému zmýšľaniu a k uvedomeniu si, že veci nie sú tak ako vyzerajú.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom