Aké komplimenty by ste mali hovoriť svojmu partnerovi?

Aké komplimenty by ste mali hovoriť svojmu partnerovi?
Aké komplimenty by ste mali hovoriť svojmu partnerovi? shutterstock

Chcete oceniť svojho muža, ale neviete, ako na to? Stačí, ak použijete niektorý z týchto komplimentov a váš partner vás zahrnie láskou.

Komplimenty nám dávajú pocit uspokojenia a pocit šťastia. No mužom dávajú ešte viac. Nemusítepartnera chváliť príliš často, no on na vašu poklonu myslí po dlhú dobu.

Zväčša sme to my ženy, ktoré očakávame pochvalu. Či už zovňajšku alebo za chutný nedeľný obed, ale často krát zabúdame samé oceňovať svojho partnera, pre ktorého je takáto pochvala tiež mimoriadne dôležitá.

Komplimenty, na ktoré by sme nemali u mužov zabúdať:

Najlepší spôsob, ako pochváliť svojho partnera, je uznaním jeho vlastností alebo mužného správania.

1. Ochota pomôcť: Poproste muža o radu a poďakujte mu za ňu. Chlapi milujú navrhovať riešenia, keď ich pekná žena žiada o pomoc. Poprajte mu pocit, že je pre vás potrebný.

2. Vodičské zručnosti: Každý chlap si myslí, že je lepší vodič ako tí ostatní. Nehovorte mu preto v aute, čo nemá robiť, ale naopak, oceňte ich vodičské zručnosti.

3. Jeho postava: Trávi veľa času cvičením, aby mal peknú postavu? Jedným z najlepších spôsobov, ako oceniť chlapa je pochváliť jeho postavu alebo konkrétnu časť, ktorá sa vám na ňom zdá sexy. Bude mať ešte väčšiu motiváciu na svojom tele pracovať.

4. Keď ostatné ženy pokukujú: Idete spolu po ulici a iné ženy idú na vašom partnerovi nechať oči? Nevyčítajte mu to, ale namiesto toho mu povedzte, že je fešák a že ste šťastná, že ste v jeho náručí práve vy.

5. Jeho sny a ambície: Ak má muž veľké plány, porozprávajte sa s ním o jeho snoch a pochváľte ho za jeho vízie. Bude sa cítiť bližšie k svojím snom a zdieľať ich spolu s vami.

6. Zmysel pre humor: Ak vám partner neustále zlepšuje náladu tým, že vás vie rozosmiať, oceňte ho. Byť príjemným a zároveň vtipným spoločníkom nie je samozrejmosťou.

7. Jeho schopnosti v posteli: Je váš muž skvelý v posteli? Ak je, nehanbite sa povedať mu to. Práve naopak. Čím viac budete chváliť jeho sexuálne schopnosti, tým viac bude odvážnejší, čo je dobrá správa pre vás oboch.

8. Jeho vystupovanie: Správa sa ako gentleman, ktorý vám vždy otvorí dvere alebo vám pomôže obliecť si kabát? Nikdy mu nezabudnite za jeho správanie poďakovať a oceniť jeho dobrú výchovu.

9. Ochranné inštinkty: Evolúcia trénovala muža na ochranu žien. Ak poviete niečo ako „Vždy sa cítim pri tebe v bezpečí „, keď idete po ulici neskoro v noci, jeho hruď sa zväčší a on sa bude cítiť naozaj pyšný.

10. Jeho puto s priateľmi: Pre mnohé ženy je ťažké pochopiť mužské priateľstvá. Ale pokiaľ si myslíte, že jeho priatelia sú fajn a nemajú na vášho partnera negatívny vplyv, oceňte to, aký je a povedzte mu, že priatelia sú odrazom jeho samého. Bude vás milovať ešte viac.

11. Jeho prirodzenie: Keď sa milujete a on do vás vnikne, zastonajte alebo mu povedzte: „Bože, ty si tak veľký, až ma to bolí„. Bude sa cítiť sebavedomejšie a v sexe vynaloží oveľa viac úsilia a energie. Pokiaľ má napríklad sexy hlas, taktiež to oceňte hlavne v posteli. Má váš muž hlboký barytón, ktorý vás vzrušuje? Povedzte mu, nech vám šepká do ucha svojím sexy hlasom.

12. Jeho inteligencia: Má všeobecný rozhľad a vie vám vysvetliť niečo, čomu nerozumiete? Pochváľte jeho informovanosť a to, že je šikovný chlap. Aj do budúcna vám rád a ochotne pomôže alebo poradí.

13. Dlhý uprený pohľad: Niekedy to ide aj bez slov. Pozerajte sa na neho dlho a uprene, akoby ste ho chceli zjesť. Nemusíte mu nič povedať a on vám aj tak bude rozumieť. Občas sa dokonca môže aj červenať!

14. Jeho oblečenie: Ak potrebuje, pomôžte mu vylepšiť jeho šatník. A keď vyjde od ulíc ako krásny manekýn, pochváľte ho, ako vyzerá. Bude sa cítiť skvelo a určite nezabudne oceniť aj vás.

15. Chváľte sa ním: Oceňte svojho partnera pred svojou rodinou či priateľmi . Či mu už zalichotíte ohľadom jeho správania, výzoru či schopností, určite bude rád, že ste na neho pyšná a nehanbíte sa to povedať.

Stále ešte premýšľate, ako pochváliť svojho partnera? Stačí použiť niektorý z týchto 15. komplimentov. Ak budete svojho partnera úprimne oceňovať, aj on si vás začne viac vážiť a skláňať vám poklonu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom