Aké je vaše životné číslo a čo vám predpovedá o vašom vzťahu?

Aké je vaše životné číslo a čo vám predpovedá o vašom vzťahu?
Aké je vaše životné číslo a čo vám predpovedá o vašom vzťahu? Foto: ilustračné, GettyImages

O numerológii asi počul už každý z nás. Za jej zakladateľa je považovaný významný grécky filozof, astrológ, astronóm a matematik Pytagoras, ktorý prisudzoval čísliciam posvätný význam. Čísla tak môžu prezradiť mnohé o vašich silných stránkach, povahe, ale napríklad aj o vašich vzťahoch alebo milostnom živote. Podľa neho má totiž každé číslo svoju vibračnú energiu a existujú medzi nimi zvláštne súvislosti.

Niektoré sa preto priťahujú a medzi inými vzniká napätie. Preto sa dá numerológia využiť nielen v praktických matematických otázkach, ale je skvelá aj pri tom, keď chceme zistiť, akí sme ak čomu máte predurčené dispozície. Už ste počuli o životnom čísle? Ak nie, je čas vrhnúť sa na počítanie…

Prečo potrebujete poznať svoje životné číslo?

Podobne ako astrológia, aj numerológia tvrdí, že váš dátum narodenia vypovedá mnohé o vašej osobnosti. Zjednodušene povedané ide o vašu cestu, smer aj konečný cieľ. Nezáleží na tom, či patríte medzi skeptikov, ktorí tvrdia, že numerológia je pseudoveda, a že čísla samé o sebe nemôžu dávať význam nad rámec ich skutočnej numerickej hodnoty, napriek tomu má „životné číslo“ veľa fanúšikov – vrátane niektorých svetových športovcov alebo hráčov u pokrových stolov. Navyše je jeho výpočet aj význam zábava. Poďme zistiť vaše životné alebo osudové číslo.

Ako si vypočítať svoje životné číslo?

Ide o veľmi jednoduchý spôsob. Napíšte si svoj dátum narodenia a to budete sčítavať po jednotlivých čísliciach tak dlho, pokiaľ nezískate jednocifernú číslicu. Napríklad:

28. 8. 1980

2 + 8 + 8 + 1 + 9 + 8 + 0 = 36 = 3 + 6 = 9

Vaším životným číslom je teda 9.

Čo o vás vaše životné číslo vypovedá:

Životné číslo 1

Ste prirodzenými vodcami. Vašimi kľúčovými slovami je nezávislosť, originalita a úspech. Túžite vynikať a ovládať a nebojíte sa ísť si za svojimi snami. Milujete mať posledné slovo, ale vo svojich životných vzťahoch sa neváhate obetovať a rozdať do posledného kúska. Niekedy môžete byť až príliš ochranárskej povahy a netolerantní. Ako partneri ste veľmi lojálni.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

2, 3, 9

Životné číslo 2

Ľudia narodení v znamení čísla 2 bývajú veľmi intuitívni, ohľaduplní a skromní. Avšak často tieto ich povahové rysy idú ruka v ruke s ich nerozhodnosťou a striedaním nálad. V partnerskom živote máte potrebu sa o niekoho oprieť a nechať ho prevziať zodpovednosť. Neznášate tlak, stres a ambiciózne správanie, ale k životu potrebujete lásku, porozumenie a harmóniu.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

1, 2, 3

Životné číslo 3

Vaším životným poslaním je robiť druhým radosť. Ste radostné, mnohokrát umelecké, nadšené a očarujúce povahy. Vo vašej prítomnosti sa cíti jednoducho dobre každý. Na svojich najbližších ale máte sklony nazerať mnohokrát kritickejšie. Dobre zvládate stres, dokonca by sa dalo napísať, že práve ten vás motivuje k najlepším výkonom. K životu potrebujete voľnosť a rozlet. Naopak stereotypy nie sú nič pre vás.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

1, 2, 9

Životné číslo 4

Napriek tomu, že na ostatných pôsobíte sebavedome, čas od času sa vnútorne cítite stratení. Ste veľmi impulzívny, trochu tajomní a niekedy dokonca nekonvenčné povahy. Pokiaľ vás niekto chváli, získa si vaše srdce. K životnej spokojnosti potrebujete pevný poriadok, pretože inak máte sklony k lenivosti. Prekvapenie je niečo, čo vám radosť za žiadnych okolností neurobí.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

5, 7, 8

Životné číslo 5

V milostnom živote trvá veľmi dlho, než sa rozhodnete usadiť, pretože vaším životným poslaním je hľadanie dokonalosti a vzrušenia. Neznesiete akékoľvek obmedzovanie, neznášate pravidlá a šetríte energiou. Pokiaľ ale nájdete niekoho, kto prejaví toleranciu a pochopenie, neváhate sa oddať. Vašimi najväčšími snami je túžba po cestovaní a objavovaní nových miest.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

1, 4, 6

Životné číslo 6

V tarote sa číslo šesť zhoduje s kartou „zamilovaní“, čo odráža aj vašu vibráciu. Večná romantika je vaša doména a vždy budete patriť k ľuďom, ktorí veria na lásku na prvý pohľad. Nechýba vám zmyselnosť, ale zároveň viete, ako s ľuďmi ľahko manipulovať. Stabilná rodina a zázemie sú pre vás životne dôležité. Pokiaľ nemáte vo svojom živote dostatok lásky, môžete mať sklon k depresii.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

4, 5, 8

Životné číslo 7

Prevláda u vás túžba po spravodlivosti, múdrosť, odvaha a schopnosť riešiť ľahko všetky zložité životné situácie. Vaša predstavivosť nepozná medzí. Radiť vám ich ale väčšinou úplná strata času, pretože máte svoju hlavu a na svoju životnú cestu si jednoducho musíte prísť sami. Baví vás stále sa niečo učiť a od svojho partnera očakávate, že prevezme vo vašom vzťahu velenie.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

1, 2, 9

Životné číslo 8

Čo poviete, to platí! Ľudia pod vplyvom čísla osem bývajú schopnými vodcami, majú prirodzený organizačný talent, vytrvalosť a schopnosť neohrozene ísť po ceste za svojím cieľom. Peniaze pre vás vo vašom živote zohrávajú významnú úlohu, takže nebudete váhať veľa pracovať a riskovať, aby ste sa k nim dostali. Čas od času vám v partnerskom živote chýba ľahkosť, romantika a impulzívne správanie. Vždy sa rozhoduje srdcom, nie rozumom.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

1, 2, 4

Životné číslo 9

Máte energie na rozdávanie. Ostatní by vás ľahko mohli označiť za perfekcionistov posadnutých dokonalosťou. Ste priateľskí, zodpovední, hĺbaví a často niekedy až prehnane, analyzujete svoj život alebo vzťah. Peniaze pre vás v živote nehrajú žiadnu rolu. Ste vyložene rodinné typy, ktorí pre svojich najbližších urobia naozaj čokoľvek. Sex, vzrušenie a napätie je pre vás v partnerskom živote korením, ktoré potrebujete.
V partnerskom živote sa k vám budú hodiť čísla:

1, 5, 7

Zdroj: zenysro.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom