Ak si ho chcete udržať, vyhnite sa týmto veciam pri prvom sexe

Prvý sex s ním: 13 pravidiel, ktorými si ho získate
Foto: www.thinkstockphotos.com Thinkstock

Spoznali ste úžasného muža a chcete s ním stráviť zvyšok života? Pozor, nepokazte si to hneď pri prvom milovaní. Poznáme chyby, ktorým sa treba vyvarovať a prezradíme vám, ako na to.

Ak vám na vašom novom vzťahu záleží, prvé intímne zblíženie je veľmi dôležité. A to nielen pre vás, ale i pre neho. Muži totiž nehodnotia ženy podľa toho, čo im o sebe narozprávajú, ale ako sa správajú počas prvého milovania. Spoznávajú ich telo i skúsenosti.

Chcete vážnu známosť? Potom sa nesmiete správať tak, akoby polka sveta poznala vaše telo zo všetkých strán. Vyskúšajte nasledujúcich trinásť pravidiel:

 1. Pri prvom milovaní neskúšajte žiadne výstrednosti, vsaďte na jednoduchosť. Latexové doplnky a erotická spodná bielizeň sa dočká svojej premiéry, nebojte sa. Zatiaľ však nech odpočívajú v pokoji, inak vášho vyvoleného už viackrát neuvidíte. Po prvý raz s ním stačí farebne zladená bielizeň, trebárs i s čipkou. Nemá zmysel prezliekať sa v kúpeľni do vyzývavej róby. Najdôležitejšia je prirodzenosť. Žiadne divadelné predstavenie pri prvom styku nezožne úspech. A to je viac než isté!
 2. Nikdy mužovi nedovoľte nahliadnuť do zásuvky, kde máte svoje erotické pomôcky. Keby v nej uvidel napríklad vibrátor veľkosti bejzbalovej pálky, mohol by sa riadne vydesiť a zrazu by nevedel, kde sa to vlastne ocitol!
 3. Nechajte ho, nech niekoľko prvých milovaní určuje polohu on. Ak pristúpite hneď na začiatku k sexuálnej akrobacii, zľakne sa toho. Bude si myslieť, že máte viac sexuálnych skúseností ako on, a to sa mu páčiť určite nebude.
 4. Nestrhávajte zo seba oblečenie, nerozťahujte nohy, ledva sa dotknete postele. Nechajte ho, nech si vás vyzlečie sám… pomaličky. I chlapi majú radi nežnosť.
 5. Starosť o kondóm ponechajte na mužovi. Nepredvádzajte žiadne triky, ako napríklad navliekanie kondómu ústami a pod. Na to máte čas. Znovu by si o vás mohol začať myslieť, že vaša prax ďaleko presahuje tú jeho. Hneď by si vás zaradil do priehradky „krátkodobá“ a potom by ste sa mohli aj pretrhnúť, jeho názor by ste nemuseli zmeniť.
 6. Ak váš vyvolený nemá kondóm, za žiadnu cenu nevyťahujte svoje zásoby. Keby videl poloprázdny balíček balenia desiatich kondómov, hneď by začal rozmýšľať nad tým, že už niekto minimálne päťkrát „vo vás bol“ pred ním!
 7. Ak má poznámky k tomu, že kondóm nemá rád, neoponujte slovami: „Ale moji bývalí vždy mali ochranu. Bez nej sa nikdy nemilujem.“ Ak máte dieťa, neskúšajte ani: „Musíš si ho vziať, pretože ja naozaj rýchlo otehotniem.“
 8. Muži majú radi ženy, ktoré sa vedia správať ako jemné dievčatá. Obľubujú ženskosť v pravom slova zmysle a milujú tiež jemné vône.
 9. Všetci muži bez rozdielu si robia starosť s veľkosťou svojho prirodzenia. V prípade, že ho príroda príliš neobdarila, nikdy nesmiete vyvaľovať oči a čudovať sa: „A to je všetko?“
 10. Nevypytujte sa a netriafajte sa do neho otázkami ako tenisovými loptičkami: „Robím to dobre?“, „Páči sa ti to?“ Počas sexu radšej mlčte.
 11. Ak u vás prvýkrát prespí, tak v žiadnom prípade mu nedajte pocítiť, že ste boli na jeho návštevu pripravená. A, samozrejme, v ňom nevzbudzujte dojem, že na pánskych nocľažníkov ste bežne zvyknutá. Takže žiadne jednorazové žiletky, panské mydlá, nové slipy a zubné kefky.
 12. Ráno sa nikam neponáhľajte, raňajky o piatich chodoch by bola úplná katastrofa. Raňajky do postele rovnako. Len nech sa pekne oblečie, zájde po čerstvé šišky, vy zatiaľ uvaríte kávu. Nič viac. Takto ho totiž rozmaznáte a on môže nadobudnúť dojem, že ho chcete stoj čo stoj.
 13. Po milovaní mu nešeptajte do ucha: „Konečne sa cítim celá.“ Alebo: „Vždy som vedela, že my dvaja k sebe patríme.“ Nemal by mať totiž pocit, že ste ho zviedli, lebo vy máte byť tá zvedená. Nezabúdajte, že on je dobyvateľ.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom