8 vecí, podľa ktorých zistíte, že má o vás záujem

Láska, partneri, dvaja, milenci, zamilovaní, pár, zaľúbení

Spoznali ste muža, no neviete, či to s vami myslí vážne? Prinášame vám niekoľko mužských prejavov, vďaka ktorým zistíte, či má o vás skutočný záujem.

Vyznať sa v mužom je náročné. Aj keď môžete mať pocit, že vaše rande dopadlo skvele, on sa na to môže pozerať úplne inak. Existuje však niekoľko znakov, ktoré sú pre každého muža prejavujúceho záujem o ženu typické:

1. Počúva vás

Bez ohľadu na to, či mu rozprávate o problémoch v práci alebo o značkových topánkach, ktoré ste si kúpili vo výpredaji, s radosťou a záujmom si vás vypočuje. Muž, ktorému ste ľahostajná, sa o vaše problémy zaujímať nikdy nebude.

2. Vie vás oceniť

Nie len v súkromí, ale aj na verejnosti a pred priateľmi vyzdvihuje vaše pracovné, či kulinárske schopnosti. Je na vás hrdý a nemá problém s tým, aby to prejavil aj navonok.

3. Neustále komplimenty

Vždy, keď sa stretnete, nezabudne pochváliť vašu vizáž alebo si všimne, že máte na sebe niečo nové. Je voči vám veľmi všímavý a v priebehu stretnutia vám viackrát opakuje, aká ste krásna a výnimočná žena.

4. Pýta sa vás na názor

Záleží mu na tom, čo si myslíte a rád si vás vypočuje. Bez problémov si nechá poradiť a to najmä pri riešení vážnejších rozhodnutí.

5. Pozná vás

Už z vášho hlasu vie vycítiť, že ste smutná či vyčerpaná. Vie, ako vás má potešiť, či kedy potrebujete čas pre seba. Chlap, ktorý sa o ženu naozaj zaujíma, jej naslúcha a vie o nej čo najviac.

6. Dokáže prekvapiť

Nikdy nezabudne priniesť kvietok, čokoládu alebo inú drobnosť, ktorou vás chce potešiť. Ráno či večer vám napíše a vy cítite jeho skutočný záujem o vás.

7. Poznáte jeho priateľov

Priatelia sú jeho zrkadlom. Pokiaľ o vás hovorí pekne, rovnako sa k vám budú správať s úctou aj oni. Nemá problém predstaviť vám svoju partiu, a tým vás zasvätiť do jeho sveta.

8. Cítite jeho záujem

Keď sa muž o ženu zaujíma, dáva jej pocit, že je jediná na svete. Nemáte dôvod pochybovať o ňom alebo čakať dva dni, či sa ozve.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom