8 sexuálnych hier, ktoré budú preň neznesiteľne vzrušujúce

8 sexuálnych hier, ktoré budú preň neznesiteľne vzrušujúce
8 sexuálnych hier, ktoré budú preň neznesiteľne vzrušujúce GettyImages

Využite silu sugescie na odstránenie problémov v intímnom živote a na vyvolanie partnerovho neznesiteľného očakávania. Prezradíme vám ako.

Jedným z veľkých nepriateľov manželstva a dlhodobých vzťahov je sexuálna nuda. Skúste tento problém vyriešiť prostredníctvom nasledujúcich sexuálnych hier, ktoré dokážu vystupňovať v partnerovi vzrušenie do krajnosti. Pričom rôznorodosť hier je obmedzená len vašou ochotou a fantáziou.

  • Priviažte partnera k posteli hodvábnou šnúrou, šteklite a dráždite ho, až kým nedosiahne orgazmus.
  • Skúste hranie rolí: predstierajte, že ste hanblivá, absolútne neskúsená panna a partner rafinovaný zvodca.
  • Role si vymeňte a teraz buďte vy tou skúsenou a partner nevinným mladíkom.
  • Dohodnite sa, že urobíte všetko, čo vám partner prikáže.
  • Občas (napríklad každú druhú noc) si navzájom robte čokoľvek príjemné a erotické s výnimkou pohlavného styku. Tým sa postaráte o správne sexuálne napätie.
  • Určte partnerovi hranice správania a potrestajte ho, ak ich poruší. Jeden z trestov môže byť ľahký výprask trstenicou alebo rukou. Hra bude zábavnejšia, ak je celkom nemožné dodržať určené hranice.
  • Partnerovi zaviažte oči a vyhláste, že vás musí vo všetkom poslúchnuť. Povedzte mu, že z neho urobíte sexuálneho otroka pre seba a ďalšiu osobu a že sa nedozvie, komu z vás musí byť po vôli. V skutočnosti tam nebude nikto iný, ale ak má byť hra úspešná, treba partnera presvedčiť o prítomnosti cudzieho človeka. Môžete zmeniť svoj hlas alebo radšej mlčať. Pohybujte sa iným spôsobom a v novej úlohe sa správajte inak aj po sexuálnej stránke.
  • Ďalšou verziou hry so zaviazanými očami je spútať partnera tvárou dolu na posteli alebo na pohodlnej stoličke. Povedzte mu, že ste sa rozhodli pozvať zopár priateľov (partner ich samozrejme nepozná), ktorí budú vo vedľajšej izbe a počas večera jeden alebo viacerí budú môcť využiť jeho telo. Potom vstúpte do izby v prestrojení a ak chcete byť naozaj presvedčiví, zakryte si ústa šatkou, aby ste zmenili hlas.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom