7 veľmi nezvyčajných ľudí, ktorí vyzerajú ako ľudské bábiky

Nezvycajni ludia.jpg

Tieto osoby zasvätili svoj život plastickej chirurgii. Čo na to hovoríte?

Zatiaľ čo veľa z nás sa uberá duchovnou cestou, niektorí svoje peniaze a doslova i život obetujú na úkor svojim snom, ktoré sú často mimo reality. Tu je niekoľko príkladov.

Rodrigo Alves

Rodrigo Alves nebol nikdy spokojný so svojim výzorom. Preto hneď vedel, ako minúť svoje dedičstvo: jeho celkové náklady na chirurgické zákroky boli viac ako 250 000 dolárov a operácie z neho urobili skutočného Kena. Teraz je častým hosťom na rôznych výstavách a jedným z najjasnejších príkladov, ako môže túžba po ideálnom vzhľade spôsobiť ujmu.

Angelica Kenova

Rodičia Angeliky ju vychovávali a obliekali ako princeznú. Moji rodičia mi nikdy nedovolili ísť na prechádzku alebo komunikovať s chlapcami.S cudzími dospelými som sa takmer nikdy nestretávala. Nie som stvorená pre skutočný život.Som len živá bábika.“ Teraz je dievča známou modelkou a považuje to za pochvalu, keď ju volajú “ Barbie „.

Anastasiya Shpagina

Táto dievčina je skutočným umelcom make-upu. Vo svojich videách YouTube sa ľahko stáva Sherlockom, Jackom Sparrowom, Justinom Bieberom a ďalšími. Jej vzhľad bábiky je tiež vraj výsledkom makeupu.

Justin Jedlica

Justin Jedlica hovorí, že chce byť 100% plastom. Muž si myslí, že je ešte ďaleko od ideálneho vzhľadu, aj po 190 operáciách. Teraz plánuje ďalšie zmeny svojho vzhľadu.

Lil Miquela

Kto to je: skutočná osoba alebo postava z „The Sims“? Lil Miquela spôsobila svojimi fotkami na Instagrame veľa rozruchu. Niektorí sa dokonca nazdávajú, že Lil je kombináciou skutočných fotografií a 3D modelu.

Amber Guzman

Amber Guzman sa zmenila na živú bábiku kvôli svalovej dystrofii. Dievča hovorí, že jej obraz Barbie zachránil život. Amber sa prezentuje ako hračka a vždy potrebuje pomoc, aj pri pohybe.

Valeria Lukyanova

Ukrajinská Barbie tvrdí, že mala iba operáciu prsníka, nič viac. Jej vzhľad bábiky je vraj výsledkom správnej diéty a dobrého make-upu. Vy by ste jej uverili? My nie. 

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom