7 príznakov silného biopola. Ak budete svoje biopole sledovať pozorne, zistíte, v akom smere na sebe máte pracovať

7 príznakov silného biopola. Ak budete svoje biopole sledovať pozorne, zistíte, v akom smere na sebe máte pracovať
7 príznakov silného biopola. Ak budete svoje biopole sledovať pozorne, zistíte, v akom smere na sebe máte pracovať Foto: ilustračné, GettyImages

Silné biopole, to je pevné zdravie, vysoké sebavedomie a rozvinutá bioenergia. Práve týchto vecí občas nemáme dosť na to, aby sme boli úspešní. Avšak energetickú obranu je možné rozvíjať, ak sa zameriame na sedem príznakov dokonalého biopola.

Energia každého človeka sa dá naprogramovať na úspech. Ak budete svoje biopole sledovať pozorne, zistíte, v akom smere na sebe máte pracovať a či vyžaduje vaše biopole vôbec nejaké ovplyvnenie. Napríklad máte pevnú obranu aj bez toho.

Existuje celkom sedem základných príznakov energeticky silnej osobnosti. Pokiaľ sa v našom popise nespoznáte, ale uvidíte v ňom kolegu alebo nejakú televíznu hviezdu, potom sa na takých ľudí zamerajte. Môžete sa od nich nabiť kladnou energiou, ktorú dostávajú z Vesmíru. Šanca na úspech v ktorejkoľvek životnej oblasti sa vždy o niečo zvýši, ak sa v našom okolí vyskytnú energeticky silní ľudia.

Čo je to energia a ako ju posilniť

Všetky živé organizmy majú svoju auru. Človek ju má najsilnejšiu, pretože je rozumnou bytosťou schopnou meniť svet okolo seba. Dokážeme spoznávať svet; sme korunou vesmírneho tvorenia. Východní filozofi zastávajú názor, že človek má sedem energetických centier, ktoré označujú ako čakry.

Vesmír nám pomáha ísť za svojim snom, robiť, čo chceme a vieme a ešte sa v tom zlepšovať. Pokiaľ nie je váš organizmus na to dostatočne prispôsobený, môže vás úspech opustiť navždy. Najlepší spôsob posilnenia vlastnej energie je splynutie so svetom cestou prijatia jeho pravidiel. V tom človeku pomáhajú hlavné zákony Vesmíru. Ak ich dodržiavate, rýchlejšie dosahujete vytúžené ciele. Ak si napríklad čo najčastejšie predstavujete konečný výsledok svojej práce, je šanca skutočne ho dosiahnuť oveľa vyššiu. Čím viac myslíte na niečo dobré, tým častejšie budete v živote pociťovať uspokojenie.

Čo posilňuje energiu:

Zdravý životný spôsob. Fajčenie, alkohol a vyčerpanosť nielen sťažujú spojenie so zdrojom hojnosti, ale narúšajú aj vaše vedomie otupovaním schopnosti zreteľne vnímať okolitý svet.

Afirmácia. Niektoré je vhodné rozdeliť na určité dni v týždni, aby sme posilnili efekt ich opätovného prednášania. Pomáhajú uveriť v seba samého a naladia mozog na potrebnú vlnu, doslova ako rádioprijímač.

Obrady. Energia je výtvorom prírody, preto s ňou rozprávajte jej rečou. Využívajte na to správne obrady v rôzne dni a sviatky, aby ste aktivovali potrebné energetické zóny.

Všímajte si znamenie. Ľudia si nevymysleli len tak zbohdarma, že nie je dobré krížiť cestu s čiernou mačkou. Naši predkovia si už veľmi dávno všimli, že niektoré rokovania majú negatívny dozvuk. Využite tento dar predkov, aby ste si mohli byť istí, že úspech bude vždy na vašej strane.

Sledujte horoskopy. Hviezdy aj planéty slnečnej sústavy majú pre ľudstvo obrovský význam. Držte sa rád astrológov a prispôsobujte sa nastaveniu hviezd i planét.

7 príznakov silného biopola

Ako zistíte, či ste silnejší alebo nie? Pomôže vám sedem príznakov silnej aury:

Príznak prvý: ak je aura čistá a silná, jej nositeľ prakticky nikdy nestoná. Chudobná, riedka aura znamená preťaženosť, vyčerpanie. Dotyčného často bolieva hlava, trpí chronickými chorobami, ľahko prechladne. Niekedy sa prejavia aj závažné ochorenia.

Príznak druhý: silné biopole prináša svojmu nositeľovi neuveriteľné úspechy v každej náležitosti. Zjednodušene povedané, ľudia so silnou energiou majú vždy väčšiu šancu na úspech, a to aj s minimom úsilia.

Príznak tretí: silnú auru má človek vyžarujúci optimizmus. Jeho blízkosť podnecuje k aktivite, k činu, chce sa nám vedľa neho dobývať svet a všetko vidíme v priaznivom svetle. Do takej osoby je ľahké sa zamilovať.

Príznak štvrtý: osoby so silnou energiou neprenasledujú problémy. To neznamená, že snáď vôbec žiadne nemajú, len sa s nimi dokážu ľahšie vysporiadať. Len ťažko im nejaký problém zásadne zmení život.

Príznak piaty: vysoká úroveň energie predurčuje obvykle lídra. Viesť ľudí a byť pritom slaboch, to sú dve nezlučiteľné veci.

Príznak šiesty: silná aura rovná sa silné telo. Ak je človek silný duševne, býva silný aj fyzicky. Je odolný, dlho sa neunaví a vždy je hotový zdolávať najvyššie vrcholy.

Príznak siedmy: otvorená myseľ. Títo ľudia sa neboja experimentovať, prekračovať bežný rámec a nazerať aj za obzor. Nebojí sa žiadnych zmien. Znova to dokazuje, aký dynamický je život. Je ustavičnou zmenou a nepretržitým pretváraním.

Mať iba dva z týchto príznakov namiesto všetkých siedmich nie je možné. Môžu však byť rôzne rozvinuté. Môžu sa vyskytnúť neveľké odchýlky či anomálie, avšak celkovo každý z nich silnie s rastom biopoľa.

Zdroj: astroplus.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom