7 prekvapivých informácií o mužoch! Poznáte ich?

Sexy pár, dvaja, láska

Viete, aké miery sú pre mužov skutočne ideálne, prečo nás nedokážu počúvať a koľko sexuálnych partneriek majú počas života? Ak nie, dozviete sa to v nasledujúcich riadkoch.

Dokáže vás vaša polovička aj po rokoch spolužitia stále prekvapiť? Možno ste o niektorých skutočnostiach zo sveta mužov netušili. Tu vám prezradíme niekoľko z nich.

1.Milujem ťa!“ To hovorí 66 percent mužov už počas prvých týždňov vzťahu. Ženy sú v tomto naopak zdržanlivejšie (47 percent).

2. Aké sú ideálne miery? 100-80100 je mužský variant ideálnych parametrov 90-60-90. Zistila to Devendra Singh, ktorá sa zaoberá výskumom príťažlivosti.

Čo muži naozaj v posteli chcú? Spýtali sme sa ich!

3.Čo si hovorila, zlatko?“ Zdá sa vám táto otázka povedomá? Prečo nás vlastne muži nepočúvajú? Vedci z univerzity v Sheffielde tvrdia, že silnejšie pohlavie sa cíti preťažené našou hlasovou polohou – máme vraj totiž podstatne vyššie spektrum frekvencie, ktoré si vyžaduje väčšiu koncentráciu. Dôsledok: mužské uši sa rýchlo unavia. Ako teda dosiahnuť, aby nás počúvali? Ak mu chcete oznámiť niečo dôležité, klesnite s hlasom trochu nižšie.

4. Aká je priemerná veľkosť mužských topánok? 44.

5. Len málo mužov sa pochváli skutočným počtom predchádzajúcich partneriek. Zväčša zvyknú preháňať. Koľko ich teda v skutočnosti mali? Priemer tvorí presne 10,2 sexuálnych partneriek.

6. Až 75 percent mužov umýva svoje auto minimálne raz za mesiac. Keď ide o niečo iné, až tak čistotní nie sú, však?

7. Pelargónie sú kvety, ktoré muži najčastejšie dávajú na balkón, ak teda už nejaké kvety dať naň chcú. Prečo? Existuje na to jednoduchá odpoveď. Nevyžadujú toľkú starostlivosť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom