7 pravidel zvádzania: Ovládate ich?

7 pravidel zvádzania: Ovládate ich?
7 pravidel zvádzania: Ovládate ich? thinkstockphotos

Viete, aké je tajomstvo zvádzania? Poradíme vám, ako u muža prebudíte záujem a získate tak jeho pozornosť.

1. Krásne vlasy a žiarivé pery

Sexy dlhá upravená hriva a k tomu šťavnaté pery dokážu u každého muža prebudiť vášeň. Používajte výraznejší rúž, či lesk na pery, aby vaše ústa pôsobili zvodne a opticky väčšie. Červené pery pôsobia na mužov vášnivo a sexy.

2. Zadok a nohy

Každý muž sa rád pozrie na pekný zadok. Preto dbajte na to, aby váš zadok pôsobil v oblečení zvodne a zvýraznite jeho krivky. Pokiaľ patríte medzi ženy, ktoré majú väčšie pozadie, nepovažujte ho za svoj nedostatok, ale naopak za svoju prednosť. Ženy s veľkými zadkami hýbu svetom a v mužoch oblejšie tvary prebúdzajú sexuálne impulzy.

14 ženských tajomstiev, z ktorých muži šalejú

3. Žiarivý a zvodný pohľad

Oči o vás dokážu povedať viac ako si myslíte. Prezradia, či ste smutná alebo šťastná i dokonca to, aký máte sama k sebe vzťah. Pokiaľ chcete muža zviesť, či naňho zapôsobiť, vaše oči musia žiariť energiou, vášňou a zvodnosťou. Ak do toho zapojíte svoje pery, do ktorých si jemne zahryznete, či ruky, ktoré sa hrajú s vlasmi, váš objekt nebude mať šancu uniknúť.

4. Šaty robia človeka

Poznáte samú seba. Viete, čo sa vám páči a čo vám pristane. Pri výbere oblečenia preto dbajte na pohodlnosť, no zároveň vždy vyzdvihnite vašu ženskosť. Nesnažte sa ísť silou mocou s módnymi trendmi. Zlaté pravidlo znie, v jednoduchosti je krása. Ak sa cítite sexy a príjemne v tom, v čom ste oblečená, budú vás vnímať rovnako aj ľudia vo vašom okolí a nejeden muž sa za vami otočí.

Sexuálne IQ. Majú ho vyššie muži alebo ženy?

5. Symetria tváre a tela

Čím symetrickejšia je vaša tvár a telo, tým ste sexuálne príťažlivejšia pre ostaných. Dôvodom je, že tvárová a telová symetria signalizuje neprítomnosť genetických anomálií, a navyše dobrý stav vlasov, zubov a kože vypovedá o dobrom zdravotnom stave. I keď symetriu nášho tela ovplyvniť nedokážeme, tvár si dokážete vykorigovať dobrým make-upom a telo zase vhodným oblečením.

6. Sebavedomá chôdza

Zvodnosť nedosiahnete len dokonalou vizážou, ale i chôdzou. Mali by ste byť stále vystretá a jemne pohupovať bokmi. K ladnej ženskej chôdzi vám môžu dopomôcť i topánky na vyššom opätku.

7. Buďte tajomná

Muži milujú ženy, ktoré musia získavať a spoznávať. Nevyložte hneď všetky karty na stôl, ale vysielajte signály ťažšej sexuálnej dostupnosti. Inak dosiahnete presne opačný efekt a ak mužovi prezradíte o sebe hneď všetko, pravdepodobne sa vám už neozve.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom