7 dôvodov, prečo váš partner myslí stále na to!

Dvaja, láska, zamilovaní,pár

Prečo silnejšie pohlavie myslí stále na sex? Muži majú na to hneď niekoľko dôvodov. Akých? Dozviete sa v článku. 

Muž potrebuje vedieť, že ho potrebujete

Pokiaľ sa o vášho partnera sexuálne zaujímate, cíti sa emocionálne naplnený. Muž je orientovaný navonok. Ak chcete, aby váš manžel mal pocit, že po ňom túžite a potrebujete ho, nebudú mu stačiť vaše slová. Mali by ste o muža sexuálne usilovať. Vášmu partnerovi je jedno, čo hovoria vaše ústa, pokiaľ celým svojim telo kričíte: „Nedotýkaj sa ma!“

Muž potrebuje fyziologické uvoľnenie

Mužská sexuálna túžba je do značnej miery hormonálnou záležitosťou. Každý muž má odlišnú hladinu testosterónu. Doma môžete mať tak dvadsaťštyrihodinového manžela, štyridsaťosemhodinového manžela alebo zlatíčko pravidelne nastavené na piaty deň. Každý muž má totiž hodiny, ktoré odpočítavajú minúty k budúcemu sexuálnemu uvoľneniu. Táto vec je nesmierne dôležitá najmä preto, že ženské telo funguje úplne inak. Sexuálna túžba je pre mužov neustále prítomnou telesnou záležitosťou.

Starnúci muž prichádza o pocit istoty a domnieva sa, že oň strácate záujem

Manželka prejavujúca nadšený záujem o sex s mužom, ktorému narástlo brucho a zredli vlasy, mu dáva obrovský dar.

Sexuálny vzťah poskytuje mužom pocit blízkosti

Možno vás na manželstve teší najviac to, že si váš manžel hrá s deťmi alebo sa stará o dom. Možno ste rada, že nosí domov výplatu, a že máte väčší pocit bezpečia, ak je doma. Možno pocit blízkosti zažívate, ak sa k nemu pritúlite. Váš muž má ale najväčší pocit blízkosti, keď sa milujete.

Váš manžel je telesná bytosť

Veľa mužov rieši problémy sexom. Ženy sú emocionálnejšie ako chlapi a chcú si o veciach pohovoriť. Z mužského hľadiska je problém vyriešený, pokiaľ sa spolu milujete.

Je to jeho jediná radosť

Sex predstavuje jedinú vec, ktorá býva zadarmo a je skutočne príjemná. Pohlavný styk muži považujú za relatívne dostupnú formu skvelej zábavy a podľa nich, nič sa tak nevyrovná poriadnej búrke pod dekou.

Sex uvoľňuje od stresu

Keď leží nahý muž s nahou ženou v posteli, je mu jedno, či sa mu páči v práci, alebo či mu vyjde podnikateľský zámer. Na niekoľko úžasných chvíľ opustí svet tvrdej konkurencie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom