6 znamení zverokruhu, ktoré majú veľké a láskavé srdce

žena so srdcom
žena so srdcom www.gettyimages.com

Sú najviac starostliví a citliví. Pomáhajú starým ženám prejsť  cez cestu, zachrániť mačku zo stromu, dať svoje posledné peniaze na pomoc tým, ktorí ich potrebujú. Títo ľudia robia svet lepším a láskavejším miestom. Na vlastnej koži vedia, čo je to starostlivosť o ostatných. Spočiatku sa môžu zdať ako tvrdý oriešok, ale vo vnútri majú mäkké srdce.

1. Ryby

Ryby sa správajú, ako by boli pre tento svet príliš dobré, ale tí, ktorí ich poznajú, vedia, že sú to stále dobrosrdeční láskaví ľudia. Ryby sú veľmi súcitné – ak máte problémy, urobia všetko pre to, aby vám pomohli. Srdce rýb je láskavé a súcitné, ale to ich neoslabuje.

2. Rak

Emocionálni raci  sú veľmi starostliví. Majú tendenciu sa príliš pevne priťahovať k ostatným, a preto sa v obave z bolesti snažia držať ďalej od ľudí. Raci nemôžu žiť deň bez toho, aby niekomu urobili láskavosť alebo dobrý skutok. Môže sa zdať, že vás držia na dĺžku paže, ale vedzte, že sa pravdepodobne len bránia.

3. Baran

Možno si myslíte, že baran je príliš zaneprázdnený na to, aby sa staral o ostatných ľudí, ale v skutočnosti je opak pravdou. Napriek svojej konkurenčnej povahe a zvyku dosiahnuť všetko, čo chce, sa hlboko obáva o osud svojich priateľov a príbuzných. Baran sa môže chváliť nemilosrdným víťazstvom a zároveň sa dobrovoľne prihlási do útulku pre bezdomovcov.

4. Panna

Panna je kritická osoba, náchylná k nadmernej analýze všetkého a všetkých, ale to neznamená, že osoba s najlepšími úmyslami sa neskrýva pod chladnou a vypočítavou maskou. Panna má tendenciu držať svoje city pre seba. Určite sa však prejavuje za určitých podmienok. Panna má mäkké srdce, jednoducho pracuje príliš tvrdo, takže si ho nikto nevšimne.

5. Kozorožec

Ak si myslíte, že kozorožcovi záleží len na jeho práci, ste kruto na omyle. Kozorožec je veľmi jemný a starostlivý. Proste to neukazuje, pretože sa bojí vyzerať slabo. Kozorožci sú opatrní, čo sa môže stať, keď ukáže svetu svoju citlivosť. Nechce trpieť ľuďmi, ktorí sa rozhodnú využiť jeho slabosti, a urobí všetko pre to, aby tomu zabránil. Kozorožec verí, že okolo nie je toľko vážených a sympatických ľudí, takže je lepšie udržať emócie v sebe.

6. Lev

To, ako ostatní vidia leva, je pre neho nesmierne dôležité, takže nemá sklon prejavovať násilné emócie. Chce byť milovaný a bojí sa, že ak sa prejaví jeho nadmerná emócia, mohol by byť súdený. Lev povie, že nie je proti kritike, ale pravdou je, že každé negatívne slovo je pre neho bolestivé. Bude teda predstierať, že v ňom nie je žiadna mäkká a zraniteľná stránka.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom