6 vecí, ktoré v posteli naštvú každú ženu. O erekcii rozhodne nejde

6 vecí, ktoré v posteli naštvú každú ženu.
6 vecí, ktoré v posteli naštvú každú ženu. O erekcii rozhodne nejde Foto: ilustračné, GettyImages

Muži majú jasno, čo v posteli potrebujeme. Tí múdrejší už si načítali ženské časopisy a tušia, čo je predohra. Druhá skupina má ešte stále pocit, že keď na to rýchlo skočí, bude každá rada. Zaujímavé je, že nakoniec asi majú pravdu obaja, pretože v ženách nie je ľahké sa vyznať! Čo by ste ale naozaj mali vedieť?

Zdĺhavá predohra nie je povinnosť

Aj keď klasické mýty o sexe dávajú za pravdu skôr tým, ktorí si myslia, že predohra je veľmi dôležitá súčasť pohlavného styku, nie je tomu zase až tak. Áno, aj ženy totiž majú občas náladu na nejakú tú rýchlovku. Pamätajte si teda, že keď sa ráno prebudíte a máte 10 minút na to, než vstanú deti, môžete všeličo stihnúť a nemusíte sa pozerať tých desať minút do očí a vyznávať lásku.

Na veľkosti nezáleží

Svoje k svojmu, niekedy sa jednoducho naozaj stane, že veľkosť jeho penisu úplne vyhovuje vašej vagíne. Keď do seba nezapadajú, môže to priniesť minimálne na prvýkrát veľké sklamanie. Niektoré páry sa s tým s pomocou rôznych pomôcok a s veľkou dávkou tolerancie naučia zaobchádzať, iné to rovno vzdávajú.

Pokiaľ je v hre okrem sexu aj láska, prekonajte hanbu a navštívte odborníkov – kvalitný sexshop alebo rovno sexuológa. To potvrdzuje aj vzťahová koučka Libuša Konopová, ktorá hovorí: „Partnerský vzťah nie je len o sexe, ale žena sa s mužom potrebuje aj zasmiať a cítiť sa milovaná, potom toleruje všeličo.“

Problémy s erekciou musíte riešiť

Pokiaľ ide o krátkodobý vzťah, problémy s erekciou bude pravdepodobne riešiť len málokto. Môže sa však stať, že objekt vášho záujmu to práve trochu prehnal s alkoholom a „nejako to nejde“. Takým mužom sa možno radšej vyhýbajte. Horšie ale je, keď erekcia neprichádza vo vzťahu trvalom. Potom ale, páni, vedzte, že viac ako problém s orgazmom bude vašu partnerku trápiť, či nie je chyba na jej strane a či vás ešte vôbec vzrušuje.

Čo ju ale naozaj vytočí? Keď s problémom nebudete nič robiť. Ženy, ktoré vo všeobecnosti viac ako muži dbajú na zdravie, totiž určite vedia, že zlá erekcia máva často rovnakú príčinu ako vysoký krvný tlak. Choďte preto radšej čo najskôr k lekárovi!

„Asi 50 percent mužov po päťdesiatke má nejakú formu erektilnej dysfunkcie. Počet mužov s týmito problémami narastá. Prečo? Je to v súvislosti s vedľajšími chorobami, vedľajšou medikáciou, životným štýlom, stresom a podobne,“ uvádza MUDr. Josef Stolz, MBA, primár pražskej urologickej kliniky UroKlinikum Erektilná dysfunkcia navyše môže značiť aj nejaké skryté ochorenie vrátane chorôb srdca a tiež rizika vzniku infarktu a mozgovej mŕtvice.

Po sexe aspoň chvíľu nespite

Je to mužská prirodzenosť, ale my ženy ju ťažko nesieme. Zatiaľ čo on by po dosiahnutí orgazmu najradšej zaspal, vy ste celá roznežnená a ešte by ste chvíľu chceli zažiť trochu tej romantiky. Riešenie je jediné, a aj keď sa zdá jednoduché, úplne ľahké to nebude. Proste mu to musíte povedať. Nečakajte, že pobeží natrhať margaréty a bude vám do rána vyznávať lásku, ale každá minúta, kedy sa neotočí a nezačne chrápať, bude úspechom.

Vyčistila si zuby? Urobte to tiež!

Opäť tá stará pravda: muži a ženy sa od seba líšia. A zatiaľ čo tí prví si rozhodne nevšimnú, že doma vonia vanilková sviečka, tie druhé sú citlivé na akékoľvek pachy. Takže páni: pokiaľ túžite po rannom sexe a vidíte, že vaša drahá pribehla do postele z kúpeľne, kde si vyčistila zuby, urobte to tiež. Hneď získate pár bodov, to isté platí aj o sprchovaní!

Nerobte drsniaka, ktorý už niečo zažil

Pokiaľ chcete svoju vyvolenú naozaj odradiť, potom hneď na prvom rande začnite hovoriť o tom, čo všetko už ste v posteli zažil a koľko ste mal partneriek. Odložte to, možno to nebude vhodné hovoriť nikdy! Rovnako tak si odpustite rôzne nie celkom tradičné techniky, tie si nechajte na obdobie, kedy sa budete lepšie poznať a kedy sa na nich s partnerkou obaja dohovoríte.

Zdroj: www.mojezdravi.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom