6 spôsobov, ako ho lepšie spoznať

Dvaja, pár, láska

Zdá sa vám niekedy, akoby muži pochádzali z inej planéty? Ako sa v nich vyznať a spoznať lepšie toho vášho? Poradíme vám, len čítajte ďalej. Mužom veľakrát nerozumiete, lebo ich mozog je inak naprogramovaný ako ten váš. Často máte pocit, že nie sú z tejto planéty? Existuje šesť spôsobov, ako lepšie spoznať ich svet a viac ich pochopiť.

Posvieťte si na jeho priateľov

Naši priatelia sú ľudia, ktorí zdieľajú rovnaký svet názorov, myšlienok ako vy. Priateľstvo ponúkate tým ľuďom, ktorí sa podobajú vám. Tu neplatí „protiklady sa priťahujú“, ako je to v prípade vzťahu muža a ženy. Preto, ak chcete vedieť aký je, posvieťte si na jeho priateľov. Pravdepodobne sa im bude aspoň sčasti podobať.

Spoznajte ho cez jeho koníčky

Činnosti, ktoré ho bavia, vám tiež môžu trocha odhaliť jeho vlastnosti. Vkladá do nich svoje srdce, a tým odkrýva svoje vnútro.

Zistite, ako reaguje vo vypätých situáciách

Radšej by sa síce väčšina z nás podobným situáciám vyhla, ale práve konflikty a ich riešenie vám takisto niečo prezradia zo skutočnej povahy vášho vyvoleného.

Aký má hodnotový rebríček?

Je u neho na prvom mieste mať rodinu alebo si chce užívať svet a napĺňať vlastné túžby? V druhom prípade nemusí byť na vážny vzťah pripravený. Aby vás potom nečakalo sklamanie.

Spoznajte jeho najbližšiu rodinu

Akí sú jeho rodičia? Ako sa k sebe navzájom správajú? Váš vyvolený môže vedome či nevedome čo to od nich odkukať. Najčastejší spôsob učenia do istého veku dieťaťa býva práve pozorovanie, napodobňovanie správania. Ak pochádza z rozvrátenej rodiny, kde panovalo domáce násilie, tak pozor! Práve takúto predstavu o fungovaní rodiny môže zastávať i on, keďže nič iné nezažil. No nemusí to byť vždy pravidlom. Často sa vzbúrite svojim rodičom a poviete si, tak toto ja určite robiť nebudem.

Trávte s ním čo najviac času

No aj keď s človekom môžete prežiť pol storočia, i tak spoznáte len tú časť jeho osobnosti, ktorú vám chce ukázať. Každý z nás má totiž štyri tváre:

1. tú, čo ukazuje iným,

2. tú, o ktorej si myslí, že je jeho pravá tvár,

3. tú, o ktorej si ostatní myslia, že je jeho pravá,

4. a tú, ktorá je jeho skutočnou.

Býva teda mnohokrát otázne, či sa nám milovanú osobu vôbec niekedy podarí skutočne spoznať. Na to nám pravdepodobne jeden život nestačí…

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom