6 nových pravidiel pre úspešné rande

Schôdzka, prvé rande, stretnutie, večera, dvaja, pár, alkohol,
6 nových pravidiel pre úspešné rande shutterstock.com

V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, ako zanechať na prvej schôdzke trvalý pozitívny dojem.

Bolo vaše randenie doteraz neúspešné? Vyskúšajte týchto 6 trikov, ktoré nám prezradili muži.

1. Pred prvou schôdzkou mu neponúkajte priateľstvo cez Facebook

Sociálne siete sú najväčším zabijakom erotiky od vynájdenia sťahovacích pančuchových nohavíc telovej farby. Prečo? Príklad: Martin sa s Jankou zoznámil na jednej svadbe a dohodli si rande na budúci víkend. No hneď na druhý deň ho Jana požiadala o priateľstvo na Facebooku, ktoré prijal. Od toho dňa, vždy keď bol online, bola ona tiež. Keďže ju nechcel ignorovať, začali si písať. A to každý deň. Postupne sa o nej dozvedel všetko a prestala byť preň tak tajomná a vzrušujúca. V piatok pred schôdzkou už ani nemali o čom písať a z rande nakoniec nebolo nič.

2. O svojich bývalých partneroch pokojne rozprávajte, ale len o tých skvelých

Jasne, všetci vedci tvrdia, že by sa o bývalých partneroch nemalo hovoriť vôbec. Ale prečo sa nepochváliť? Váš nový úlovok tak potom nadobudne dojem, že je vyvolený medzi vyvolenými: „Mala takýchto úžasných frajerov a ona sa zaujíma zrovna o mňa?

3. Odporujte mu

S pritakávaním je to ako s alkoholom – keď je ho veľa, nie je to vôbec dobré. Samozrejme môžete dať vášmu nádejnému partnerovi za pravdu, keď chváli dobré víno. Ale na tvrdenie typu, že Jennifer Lopez má najkrajší zadok na svete, zareagujte protestom. Čím viac sa totiž žena snaží mužovi zapáčiť, tým menej sa mu páči. Má to totiž v sebe niečo podliezavé. A namiesto ženy, ktorá na všetko hovorí áno, chcú mať vedľa seba partnerku na rovnakej úrovni, s ktorou môžu diskutovať.

4. Siahnite po peňaženke, ale neplaťte

Muži sa desia myšlienky, že by slabšie pohlavie na prvom rande malo platiť za nich. Napriek tomu, ak žena až príliš ochotne prenechá účet spoločníkovi, môže to v nich vzbudiť dojem dojnej kravy. Preto sa tvárte, že chcete zaplatiť aj vy a pri prvom proteste sa akože nechajte prehovoriť a s vďakou sa naň usmejte.

5. Nehovorte o sexe

Pri schôdzkach platí rovnaké pravidlo ako v mužskej šatni: Kto až veľmi hovorí o sexe, má ho určite menej. A žena, ktorá sa vyjadruje ako ukrajinská pornoherečka, mužov zaručene odradí. Podobne je to aj so spodnou bielizňou. Žena v nádhernom krajkovom prádle silnejšie pohlavie vzruší viac ako keby pred nimi stála nahá.

6. Chváľte jeho bicepsy

Pre mužov sila znamená mužnosť. Preto sa mnohí z nich týrajú v posilovni, len aby si slabšie pohlavie všimlo ich telo. A často sú rozčarovaní, keď žena chváli iba ich zmysel pre humor. Niekedy stačí iba uznanlivo prehodiť poznámku: „Ach ty cvičíš?“ A práve to môže byť ten pravý kompliment, vďaka ktorému v ňom zanecháte trvalo pozitívny dojem.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom