5 žien, ktoré vám ho môžu prebrať!

žena
5 žien, ktoré vám ho môžu prebrať! thinkstockphotos

Každý vzťah z času na čas odoláva pokušeniu a partnerským krízam. Máte pocit, že sa okolo vášho partnera zrazu točí priveľa žien? Ktoré ženy sú pre vás konkurentky a môžu ohroziť váš vzťah?

V živote každého muža sa vyskytujú aj iné ženy okrem vás, ktoré si na neho nárokujú viac alebo menej. Vzťah nášho partnera s inými ženami je často komplikovanejší než by sme si chceli pripustiť. Niektoré z nich nám však dokážu pekne skomplikovať život.

1. Jeho kolegyňa

Žena, ktorá s ním pomaly trávi viac času ako vy sama. Služobné cesty a hodiny času trávené spolu dokážu veľmi rýchlo medzi nimi vybudovať vzťah. Ako sa hovorí príležitosť robí zo seba zlodeja. Preto, keď začne váš partner rozprávať príliš často o svojej kolegyni, začnite byť ostražitá.

Hneď ako začne iná žena nahrádzať vaše miesto, váš partner sa viac zdôveruje jej ako vám a vy máte pocit, že ste odstavená na druhú koľaj, začnite situáciu riešiť skôr ako sa z toho vykľuje aférka. Nemusíte sa hneď správať ako hysterka, no dajte mu vedieť, že vám ich „pracovný vzťah“ prekáža. Pokiaľ situáciu nechcete riešiť, neostáva vám nič iné ako jeho služobné cesty akceptovať a dôverovať mu.

2. Jeho ex

Keď začínate s mužom nový vzťah, očakávate, že ten predošlý má už ukončený. Na všetky ex partnerky máme alergiu už bez toho, aby sa nám miešala do nášho vzťahu. Pokiaľ s ňou ale naďalej váš partner udržuje kontakty, vnímame to ako zásadný problém. Nedokáže ju vypustiť z hlavy? Stále k nej niečo cíti, keď s ňou ešte kapitolu úplne neuzavrel?

Buďte k sebe preto otvorení a povedzte mu čo vám vadí. Sama dobre viete, že na bývalé lásky sa nedá úplne zabudnúť. Musíte ale vedieť kedy prekračuje hranicu, ktorú ste už nie ochotná tolerovať.

Čítajte aj: Prečo a aké typy žien muži najčastejšie podvádzajú

3. Sexy zvodkyňa

Žena, ktorá si je vedomá svojich kvalít a rada ich využije na to, aby zbalila každého muža, ktorého chce. Nie jednému mužovi sa už stalo, že neodolal žene, ktorá ho vzrušovala svojím vzhľadom, správaním či vyzývavosťou natoľko, že zabudol na to, že ho doma čaká milujúca partnerka. Takéto ženy dokážu mužovi poblázniť myseľ a ľahko si získajú jeho srdce.

4. Jeho matka

Vždy bola a bude významnou ženou v jeho živote. Pokiaľ je váš vzťah otvorený a priateľský, máte vyhraté. Problém nastáva vtedy, ak zasahuje do hraníc vášho osobného života. Trávi s vami neprimerane veľa času, nárokuje si na svojho syna a vás odsúva na vedľajšiu koľaj či nerešpektuje dohody, ktoré ste si na začiatku stanovili.

Ak máte s jeho matkou neustále spory, je nevyhnutné porozprávať sa o nich s partnerom. On by sa mal snažiť situáciu prediskutovať s mamou a vzniknutý konflikt riešiť.

Čítajte aj: Čo mužom prekáža na dnešných ženách? Spýtali sme sa ich!

5. Single –kamarátka

Má s ňou toho veľa odžité a s vaším partnerom si dokonale rozumie. Je pre neho parťáčka i bútľavá vŕba, no nikdy si nemôžete byť istá či medzi nimi nikdy viac nič nebolo. Pokiaľ má ich kamarátstvo medze, ktoré sú akceptovateľné, netreba ju vnímať ako konkurenciu.

Keď však spozorujete, že spolu flirtujú a ich priateľstvo je hlbšie a dôvernejšie ako by malo byť, dochádza k narušeniu vašej dôvery. Vtedy je načase, aby ste si s partnerom vydiskutovali všetko, čo vám prekáža skôr, než bude príliš neskoro.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom