5 tipov, ako začať deň pozitívne

Ráno, šťastná žena, smiech, smiať sa, žena
5 tipov, ako začať deň pozitívne Thinkstock

(DJ/PR) Bláznivé aprílové počasie si z nás robí dobrý deň a zobudiť sa zo zimného spánku nie je vôbec jednoduché. Na dobitie bateriek, ktoré vás budú napĺňať energiou počas celého dňa však stačí trocha kreativity. Čo robiť, aby ste zvládli celý deň v dobrej nálade a naplno si užili dlhšie jarné večery?

Pohár vody s citrónom

Pol hodinu pred jedlom je dobré vypiť pohár vody s citrónovou šťavou. Limonáda detoxikuje telo, pomáha schudnúť, ale predovšetkým, stimuluje metabolizmus. Vitamín C si treba dopĺňať pravidelne a citrón ho má neúrekom. Keď do limonády pridáte aj nakrájaný čerstvý zázvor, bude ešte chutnejšia a zdravšia.

Jarné raňajky

Teplé mesiace nabádajú k jedálničku bohatému na sezónnu zeleninu a ovocie. Tí, ktorí preferujú menej sladké jedlá si pochutia na reďkovke, špenáte, póre alebo rajčinách. Milovníci sladkých raňajok, si môžu do kaše pridať jablká alebo hrušky. Jedlá založené na sezónnom ovocí a zelenine nebudú iba výborne chutiť, ale dodajú nám to, čo ráno potrebujeme najviac: vitamíny a minerály.

Energetická sprcha

Mnohí z nás musia svoju rannú rutinu skrátiť na minimum, no rýchla sprcha sa stíha za každých okolností. Vlažná voda garantuje 100 % stimuláciu tela. Po rannej rutine si predĺžte pocit sviežosti dezodorantom CD s vôňou granátového jablka, ktorá naplní váš deň príjemnými pocitmi. Vegánske dezodoranty od CD kozmetiky majú jemné zloženie, preto sú v hodné aj pre dámy s citlivou pleťou.

Deodoranty.jpg

Playlist

Či už počúvate hudbu cez slúchadlá alebo reproduktory, nalaďte sa pozitívnymi a energickými melódiami už od rána. V spoločnosti dobrej hudby sa nielenže ľahšie vstáva, pripravujú raňajky, ale aj vyberá ten správny outfit.

Šport

Ranné vtáčatá majú veľkú výhodu. Stíhajú si dopriať fyzickú aktivitu ešte pred príchodom do práce. Ak sa vám nechce, ale aj tak by ste radi skúsili ranný beh, motivujte sa imidžovým, no pohodlným  športovým úborom. Ak nestíhate posilňovňu, zaskáčte si na švihadle, alebo zadrepujte. Ranná aktivita vás zaručene nakopne.

O značke:

CD kozmetika pôsobí na trhu v Nemecku viac ako 50 rokov. Prvým produktom bolo priehľadné mydlo jantárovej farby a jemnej vône. Pre veľký úspech rozšírila značka svoje portfólio o celý rad produktov zameraných na starostlivosť o pokožku, pozostávajúcich zo sprchových gélov, telových krémov, produktov do kúpeľa a dezodorantov.

Cieľom značky je ponúkať zákazníkom jemnú starostlivosť o pokožku, a to vďaka starostlivo vyberaným rastlinným výťažkom. CD kozmetika nepodlieha trendom, ale naopak, pri výbere ingrediencií vždy stavia na overených a čo najviac prírodných zložkách, ktoré pokožke ponúkajú všetko, čo potrebuje a zbytočne ju nezaťažujú syntetickými látkami.

V duchu myšlienky „menej je viac“ deklarovala značka CD v roku 2011 svoj záujem nepridávať do svojich produktov žiadne minerálne oleje, silikóny, parabény, umelé farbivá ani živočíšne prísady. Značka zároveň pracuje na vývoji alternatívnych spôsobov, ktoré by mohli nahradiť testovanie produktov na zvieratách. Viac informácií na stránke: https://cd-koerperpflege.de/.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom