5 tipov, ako zažiariť na každej vianočnej párty

5 tipov, ako zažiariť na každej vianočnej párty
5 tipov, ako zažiariť na každej vianočnej párty Thinkstock

Šťastné, veselé a žiarivé! Také by mali byť večierky počas sviatočnej sezóny a či sa už chystáte na firemnú vianočnú párty alebo veľký silvestrovský žúr, teraz je ten správny čas vytiahnuť zo skrine všetko trblietavé, lesklé a neprehliadnuteľné.

K vianočnej sezóne patria trblietky, flitre, pierka, kamene, korálky a v podstate všetko žiarivé a výrazné. Ak práve rozmýšľate, čo si obliecť na firemný vianočný večierok alebo párty s priateľmi, máme pre vás 5 tipov, ktoré by vám pri výbere toho správneho outfitu mohli pomôcť.

1. Nech sa všetko ligoce!

Čím žiarivejšie, tým lepšie! Nikdy v roku nebol lepší čas na vytiahnutie flitrovaných šiat z útrob vášho šatníka, ako práve teraz. Sviatočná sezóna si priam žiada výrazné lesklé kúsky, či už v podobe šiat, sukne, flitrovaného topu alebo neprehliadnuteľných doplnkov. Ak si zvolíte výrazné flitrované šaty, s bižutériou to už nemusíte preháňať, budú vám stačiť náušnice alebo zaujímavý náramok. Nevšednejšou voľbou môžu byť flitrované šortky, sukňa či napríklad overal. Flitrované modely nájdete v rôznych farebných prevedeniach, od tradičnej čiernej a zlatej až po zelenú, modrú, ružovú či červenú. Pohrajte sa s kombinovaním rôznych materiálov či farieb a hlavne, zabávajte sa!

2. Zahaľte sa do zamatu

Vianočné večierky
Či sa už chystáte na firemnú vianočnú párty alebo veľký silvestrovský žúr, teraz je ten správny čas vytiahnuť zo skrine všetko trblietavé, lesklé a neprehliadnuteľné. Bershka

Okrem ligotavých materálov je zamat ďalším miláčikom vianočnej sezóny. Pôsobí honosne, noblesne a nadovšetko sviatočne, či už ho predvediete na elegantných „malých čiernych“, originálnych šortkách alebo topánkach. Zamat vyzerá najlepšie v tmavých odtieňoch, čiernej, ale i farbách drahých kameňov. Nebojte sa preto tmavších odtieňov modrej, zelenej, fialovej či bordovej. Výborne sa znáša s kráľovsky pôsobiacimi doplnkami, zlatou farbou i ľahšími materiálmi. Móda miluje kontrasty a nič nepôsobí rafinovanejšie ako ťažký zamat s jemným hodvábom či šifónom.

3. Nebojte sa farieb

Vianočné večierky
Či sa už chystáte na firemnú vianočnú párty alebo veľký silvestrovský žúr, teraz je ten správny čas vytiahnuť zo skrine všetko trblietavé, lesklé a neprehliadnuteľné. Reserved

K Vianociam patria už tradične odtiene červenej, zlatej a zelenej. V posledných rokoch sa v zimných kolekciách módnych značiek čoraz viac objavujú i odtiene drahých kameňov – smaragdovo zelená, parížska modrá, bordová či fialová. Všetky tieto farby sú ako stvorené pre sviatočné párty outfity. Ani na Vianoce či na Silvestra sa však nemusíte vzdať svojej obľúbenej klasiky v podobe „malých čiernych“. Tým dáte sviatočný nádych pomocou honosne pôsobiacich doplnkov, výrazného náhrdelníka či náušníc alebo topánkami, ktoré môžu získať úlohu šperkov.

K zime patrí aj biela farba čistoty a snehu, ktorá sa tento rok objavila v mnohých zimných kolekciách. Biele šaty môžu byť netradičným osviežením vášho sviatočného šatníka. Pri jednoduchších minimalistických kúskoch platí: čím viac lesku a detailov, tým lepšie. Doplňte ich preto, podobne ako čierne šaty veľkým náhrdelníkom, zaujímavým opaskom či extravagantnou kabelkou posiatou kameňmi či trblietkami.

Vianočné večierky
Či sa už chystáte na firemnú vianočnú párty alebo veľký silvestrovský žúr, teraz je ten správny čas vytiahnuť zo skrine všetko trblietavé, lesklé a neprehliadnuteľné. Next

4. Na topánkach záleží

Ako sme už spomenuli vyššie, na večierkoch a oslavách môžu topánky pôsobiť v úlohe šperkov k vášmu outfitu. Vianočné a silvestrovské párty sú tým najlepším miestom pre extravagantné lodičky a sandále, ktoré by pri iných príležitostiach možno príliš „svietili“. Vytiahnite preto eso z rukáva a prekvapte svoju spoločnosť krásnymi trblietavými lodičkami, mašľami či kamienkami a doprajte aj svojím nohám trochu luxusu.

5. Malá ale praktická

Kabelka je neodmysliteľnou súčasťou každého dámskeho outfitu. Rady do nej schovávame všetko, čo by sme počas dňa mohli potrebovať. Na večierky a oslavy sa však nadrozmerné praktické kabelky nehodia, a tak musíme nájsť spôsob, ako čo najpohodlnejšie zmestiť všetky naše cennosti do malých listových kabeliek.

Okrem klasických „psaníčok“ máte na výber i nový typ miniatúrnych kabeliek do ruky, ktoré obsahujú praktické priehradky na váš telefón, doklady i peniaze.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom