5 mužov, ktorí majú sklon podvádzať!

Nevera, podvádzať, neverník, záletník, muž
5 mužov, ktorí majú sklon podvádzať! Thinkstock

Ani jedna z nás netúži byť vo vzťahu s neverným mužom. Chcete predísť sklamaniu? Všimnite si tieto znaky, ktoré vás môžu upozorniť na možnú neveru.

Priznajme si to, často nás pred prelietavým chlapom varuje náš šiesty zmysel, ale rovnako často oné známky prehliadame. Tvrdí to dokonca aj štúdia, ktorá je presvedčená, že podľa nasledujúcich javov sa dá s istotou určiť neverník. No je to skutočne tak? Môže výška či obľúbená hudba znamenať neveru? To už potvrdí len „tvrdá realita“. Podľa štúdie mimomanželskej zoznamky IllicitEncounter.com si máme posvietiť na týchto chlapíkov:

1. Vysokí muži

Silnejšie pohlavie s výškou nad 180 cm má vraj väčší sklon podvádzať. Žeby to bolo preto, že nás malí muži ťažšie dostanú do kolien?

2. Fanatici do rock n ‚rollu

Mama vás pred nimi nevarovala? Tak vás varuje prieskum z IllicitEncounter.com, ktorý zistil, že 41 percent neverníkov počúva radšej rockovú hudbu ako všetky ostatné žánre. Chcete mať verného partnera? Sú to údajne tí, ktorí obľubujú rap.

3. Pôžitkári

Muž, ktorý si rád vychutná dobré jedlo, alkohol a sex. Ťažko ho zastaví obrúčka na prste či nejaký ten záväzok.

4. Aktívni užívatelia sociálnych sietí

Kde ľahšie sa nadväzujú známosti intímneho charakteru ako v prostredí, v ktorom vládne anonymita? Preto nie je žiadnym prekvapením, že uvedenú skutočnosť potvrdzuje tiež výskum vedcov z univerzity v Missouri. Čím častejšie dotyčný používa sociálne siete ako Azet, Twitter, Badoo či Facebook a podobne, tým má viac príležitostí podviesť alebo naštrbiť svoj súčasný partnerský vzťah.

5. Muži, ktorí pracujú v oblasti IT

Nenechajte sa zmiasť ich nenápadným zjavom, ale podľa prieskumu portálu AshleyMadison, práve „ítečkári“ figurujú medzi najväčšími neverníkmi. Mnohokrát vás ohúria svojimi technickými znalosťami a šikovnosťou, keďže väčšina žien je v technike úplne vedľa.

Takže máme si dať pozor na vysokého „ítečkára“ počúvajúceho rock, ktorý má rád dobré jedlo a aktívne fičí na sociálnych sieťach? Či sa z neho vykľuje neverník, to už ukáže sám život. 🙂

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom