41 rokov žil muž v džungli, bez toho aby vedel o existencii žien

džungľa

Ho Van Lang žil v džungli 41 rokov potom, čo utiekol pred hrôzami vietnamskej vojny. Počas tejto doby sa muž dokonale naučil tajomstvo prežitia, ale nemal tušenie, že na Zemi žijú tiež ženy.

Neobvyklý príbeh Ho Van Langa začal v roku 1972, kedy vo vietnamskej vojne stratil matku a dvoch súrodencov, a tak sa usadil sa so svojím  bratom a otcom v hlbokej džungli Tay Tra v provincii Quang Ngai.

Trojicu oslovil už fotograf Alvaro Cerezo v roku 2015, ktorý povedal, že „vždy ušli, keď videli ľudí“. Muž odvtedy pravidelne navštevoval rodinu a ich najnovší rozhovor odhalil informácie, ktoré prekvapili aj toľko videného fotografa prírody.

Keď som sa ho opýtal, či vie, čo je žena, Lang povedal, že jeho otec mu to nikdy nevysvetlil, a hoci videl ženy v neďalekej dedine, aby mohol rozlišovať medzi mužom a ženou, stále to neurobil poznal  rozdiel medzi nimi. Carezo povedal a dodal, že Lang nikdy nemal žiadnu sexuálnu túžbu, ale ani inštinkt k reprodukcii.

Jeho brat ho opísal ako dojča v tele muža. „Lang strávil prakticky celý svoj život v džungli. Keby som ho požiadal, aby niekoho zbil, urobil by to bez premýšľania. Nepozná rozdiel medzi dobrým a zlým. Lang je len dieťa. “ Teraz sa však 46-ročný muž začína prispôsobovať dedinskej kultúre a Carezo tiež verí, že Lang je pravdepodobne najrozkošnejším mužom, ktorého kedy stretol, ale nevedel, čo je dobré a čo zlé.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom