Krása v nedokonalostiach! Vy ich vidíte ako chybičky krásy, on ich miluje

Zena dievca krasa nedokonalost pehy
Foto: ilustračné, GettyImages

Po ére umelej krásy sa opäť vracia boom prirodzenej krásy. S ňou však ide ruka v ruke aj nedokonalosť. Ženy ju vnímajú ako prekliatie, no muži ju na nás milujú. Ktoré chybičky krásy na nás považujú za sexy a údajne nám pridávajú na hodnote?

Nikto nie je dokonalý, a práve v nedokonalostiach sa skrýva krása. Muži často hľadajú jedinečné rysy, ktoré ich priťahujú k partnerkám. V tomto článku sa pozrieme na niektoré nedokonalosti, ktoré ženy môžu vnímať negatívne, ale muži na nich milujú práve to, čo ich robí jedinečnými a sexi.

Pehy či ryšavé vlasy

O ryšavkách sa toho už kadečo popísalo. Niet sa čo čudovať, že mnoho žien si vlasy začalo prefarbovať na ohnivo červenú. Pokiaľ ste ale prirodzená ryšavka s pehami na tvári, rozhodne nepatríte medzi tuctové ženy, ktoré muži na ulici prehliadnu. Z pohľadu chlapa pôsobíte vášnivo, vzrušujúco a originálne. Nezakrývajte preto svoje pehy pod hrubou vrstvou make- upu, ale ich hrdo vystavujte na obdiv.

Medzera medzi zubami

Nedokonalosť, ktorá je pre mnohé celebrity určitou predajnou značkou. Úsmev so zubami nie presne podľa pravítka pôsobí prirodzene a pre mnohých mužov sexy. Pokiaľ sa teda o svoje zúbky dobre staráte, sú biele, zdravé, len trošku krivé, určite ich nepovažujte za svoj handicap. Práve naopak, vyťažte zo svojej nedokonalosti maximum a staňte sa aj vy pre partnera sexi ikonou.

Veľký zadok a boky

Mnohé známe ženy dobre vedia, že veľký zadok nie je nedostatok, ale symbolom ich ženskosti. Jeniffer Lopez či Kim Kardashian sa preslávili najmä vďaka nim. Gitarové typy žien sú pre mužom symbolom erotiky a vášne.

Väčší nos

Aj nos môže byť práve tým nedostatkom, ktorý na vás partner miluje. Máte ho väčší či krivší? Nevadí! Práve vďaka nemu ste originálna a jedinečná. Práve váš nos môže byť to, čo na vás partner tak miluje. Prijmite sa taká, aká ste a svoju chybičku krásy vyzdvihnite ako dokonalosť.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom