4 chlapské kolapsy v posteli! Zažili ste ich?

4 chlapské kolapsy v posteli! Zažili ste ich?
4 chlapské kolapsy v posteli! Zažili ste ich? Thinkstock

Viacero výskumov potvrdzuje, že dokonalý sex sa odohráva iba v porne. Tak aké najčastejšie problémy môžeme čakať v posteli?

Až 30 percent mužov má skúsenosti so zlyhaním počas milostných radovánok. Ktoré najčastejšie kolapsy môžeme čakať  alebo ich dôverne poznáme?

Predčasný výron semena

Ešte ste ani poriadne nezačali a partner to má už za sebou? Za tento problém môže rýchlejšie vedenie vzruchu perifernými nervami. Môže pomôcť tréning, dlhšia masturbácia pred milovaním, či používanie mastí alebo gélov, ktoré majú znecitlivejúce účinky.

Nedostatočná erekcia

Tento problém patrí k tým najčastejším  a aspoň raz v živote to zažije každý muž. Poruchu erekcie priznáva verejne 23 percent mužov. Čo s tým? Zoberte to s humorom a určite sa tým netrápte, pretože práve tak sa to všetko zhorší.

Suchý orgazmus

Dosiahnutie vrchola bez výronu semena vás môže vydesiť, ale nemusíte mať strach. Niekedy je práve takýto orgazmus vítaný. Prečo sa to stáva? Môže to byť vedľajší účinok niektorých liekov, úraz, či stav po operácii, ktorý je len dočasný.

Nechuť k sexu

Ak váš partner nemá chuť na spoločné milovanie, nie je v tom sám. Nedostatok túžby pociťuje až 25 percent mužov. Často je za tým stres, stereotyp, užívanie liekov, zdravotné problémy a podobne.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom