3 dôvody, prečo sú čižmy najlepšou jesennou obuvou

Anyconv.com_440b2183 7deb 44af 9a00 fd4ed46ba955.jpeg
Foto: CCC

Je október, dni sa začínajú skracovať, a to môže znamenať iba jedno: prišla jeseň! Jeseň je topánkovou sezónou, kedy sandále a lodičky vymieňame za poltopánky a čižmy. Keďže v tomto roku je aktuálnych množstvo rôznych trendov, môže byť náročné zistiť, akým smerom sa vydať. Ktoré jesenné trendy v tomto roku skutočne stoja za to? U nás jednoznačne vyhrávajú čižmy.

Čižmy ako životný štýl

Čižmy nie sú iba trendom, čižmy sú životný štýl. Platí to najmä dnes, keď po období strávenom v papučiach v našej komfortnej zóne vychádzame von, a chceme sa vyjadriť.

Životný štýl je spôsob, akým žijete. Je to snaha zosobniť a ukázať hodnoty, ašpirácie, záujmy, postoje alebo názory, s cieľom ľudí inšpirovať, usmerňovať a motivovať. Správne zvolené čižmy už na prvý pohľad zosobňujú vaše vízie. Dokážete vytvoriť elegantné a nadčasové outfity, v ktorých sa budete cítiť ako bohyňa, a zároveň budete svojim štýlom inšpiráciou pre vaše okolie.

Čižmy ako investícia

Čižmy sú nadčasovým kúskom ženského šatníka, do ktorého sa oplatí investovať, a to najmä z dlhodobého hľadiska. Klasický dizajn, základné farby a kvalitný materiál totiž nikdy nevyjdú z módy, správne zvolené čižmy preto budete môcť nosiť stále.

Ak hľadáte čižmy ako investíciu (sľubujeme, že tieto čižmy budete nosiť ešte dlhé roky), prehliadnite si sortiment dámskych čižiem v CCC. Vyhnite sa však štýlom založeným na trendoch. Namiesto toho si zvoľte univerzálny pár, ktorý budete nosiť sezónu za sezónou. Všestrannosť však neznamená nudu. Vyberať môžete z rôznych dizajnov a množstva farebných variácií.

Anyconv.com_627d9292 22c4 4796 a512 61931dc28284.jpeg
Foto: CCC

Čižmy ako nadčasový kúsok

Čižmy pod kolená c CCC , nad kolená, či po kolená. Móda sa neustále opakuje, a aj keď niekoľko sezón vládli módnym trendom čižmy tesne pod kolená a nad kolená, túto jeseň sú horúcim módnym trendom čižmy po kolená. Či už v kombinácii s elegantnými košeľovými šatami, úzkou sukňou, hrubými úpletmi alebo ležérnymi džínsami, čižmy sú jednoducho skvelým doplnkom šatníka každej ženy a môžu okamžite pozdvihnúť akýkoľvek outfit na úplne novú úroveň. Navyše kožené čižmy sú skvelou voľbou obuvi aj kvôli svojej funkčnosti. Dajú sa ľahko očistiť bez ohľadu na to, ako veľmi sa znečistia, ochránia vás pred dažďom i vetrom, a udržia vaše nohy v teple a v suchu. Pokiaľ sa o ne správne staráte a pravidelne ich impregnujete, môžu sa o pár rokov stať aj žiadaným vintage kúskom, ktorý bude zavideniahodným pokladom vášho šatníka.

Štýlové čižmy sú ideálne do práce aj na každodenné nosenie. Nezáleží na ročnom období, ani na štýle topánok, ktorý preferujete. Celý sortiment čižiem je dostupný v kamenných i internetových obchodoch značky CCC, ktorá je jedným z najväčších výrobcov a distribútorov obuvi v Európe. Už viac ako 20 rokov je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností vyrábajúcich dámsku, pánsku a detskú obuv. CCC sleduje najnovšie globálne trendy v móde a poskytuje zákazníkom obuv pre všetky príležitosti za dostupné ceny.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom