15 neklamných znakov, že vás miluje

15 neklamných znakov, že vás miluje
15 neklamných znakov, že vás miluje Thinkstock

Láska je krásna vec. Škoda, že netrvá večne.

Motýle v bruchu zažili viacerí z nás, a všetci si prajeme, aby toto magické počiatočné obdobie neistoty trvalo večne.

Sú ale aj takí šťastlivci, ktorí stretli v živote svoju osudovú lásku a môžu sa pochváliť ukážkovým správaním svojho partnera.

Ako poznáte, že vás partner miluje? Niekedy činy sú viac ako sladké rečičky.

Tu je niekoľko neklamných dôkazov, že váš partner vás ľúbi aj po rokoch vzťahu.

 1. Uprostred dňa a nečakane vám pristane pred domom na skútri, s prilbou pod pazuchou. Zazvoní a poviem vám, aby ste išli dole s tým, že vás berie na obed. Kam sa hrabe Fontána pre Zuzanu. Brázdiť ulice mesta s vetrom vo vlasoch, v štekličkách a v púzdrových šatách, objímajúc vášho princa je také romantické. Pripadáte si ako Audrey Hepburn vo filme Prázdniny v Ríme.
 1. S radosťou sa vám stará o psa, keď ste na služobke alebo odcestovaná v zahraničí. Či už býva s vami alebo nie, kľuč od vášho bytu vlastní s takou samozrejmosťou ako kľúč od vášho srdca. Neváha si ráno privstať, aby vyvenčil psa, kým vy sladko spíte, alebo ste už v lietadle za pracovnými povinnosťami.
 1. Vynesie smeti a vôbec ste ho o to nežiadali. Aj keď sa hovorí, že muži neznášajú domáce práce, sú takí, ktorí tieto veci urobia automaticky a pred smetným košom neutekajú ako pred nedeľným obedom so svokrou. Je ich síce málo, ale existujú.
 1. Poleje kvetinky na oknách a v byte sám od seba, kým vy nie ste doma. Tento jav sa nevidí často. Pokiaľ to váš muž robí, máte doma úplný diamant.
 1. Ako správny McGyver opraví pokazené splachovátko na záchode, tečúci radiátor či pokazenú chladničku. Vylezie po rebríku a zlikviduje na rímse osie hniezdo, behá sebavedome po streche a opravuje klímu. Rád sa blysne, že sa vyzná v technických veciach. Pán Božský v obleku by oproti vášmu kutilovi v trenkách a kroksoch zbledol závisťou.
 1. Kúpi vám na meniny ružové rádio, lebo vie, že milujete ružovú farbu. A vôbec mu to nevadí!
 1. Keď ste chorá, prinesie vám automaticky pizzu a uvarí čaj. No nemilujte ho!
 1. Vášmu dieťaťu pravidelne nosí čokoládky, aj keď mu hrozí, že kvôli pokazenému chrupu dieťaťa musia spoločne navštíviť detského stomatológa.
 1. Rád ide s vami, s dieťaťom a so spolužiačkami do kina na kreslenú Disneyovku a baví sa na nej ako malé dieťa. Nemá problém vyzdvihnúť vaše dieťa v škole a vaše dieťa ho zato miluje. Lebo môže isť skôr domov.
 1. A teraz cliché: Prinesie vám uprostred dňa kvety. Len tak.
 1. Napíše vám uprostred dňa, že vás miluje. Len tak.
 1. Desať minút potom, čo sa rozlúčite po obede, vám volá, že mu chýbate a príde za vami na kávu.
 1. Ráno si privstane, ide do obchodu, aby ste mali čerstvé rožky na raňajky.
 1. Keď ste spolu, vždy vás drží za ruku, za koleno, okolo ramien. Prípadne za zadok.
 1. Keď nie ste spolu, dá si záležať na tom, že vám vždy popraje dobré ráno, pekný deň a dobrú nôcku.

Ak váš muž robí aspoň 3 zo spomenutých bodov, vážte si ho. Možno toho veľa nenarozpráva, možno sa často tvári ofučane a nezúčastnene, že chce byť sám, so svojimi myšlienkami, vo svojej garáži. Ale vedzte, že ak je schopný urobiť aspoň pár z týchto vecí, neskonale vás miluje a hovoria za neho činy.

Emma Green

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom