14 ženských tajomstiev, z ktorých muži šalejú

tajomstvá žien,
14 ženských tajomstiev, z ktorých muži šalejú Thinkstock

To, čo je tabu, nás láka dvojnásobne. Na ktoré ženské tajomstvá či správanie by muži chceli poznať odpoveď?

Často sme náladové a dokážu nás rozhodiť aj tie najmenšie drobnosti. Vieme, že sa v našich emóciách neviete vysomáriť, no snažte sa nám porozumieť, brať nás také, aké sme a nevyčítať nám, čo nás zase rozhodilo.

Rady experimentujeme a z času na čas robíme veci, ktoré sú spontánne. Zmena farby vlasov, tetovanie či adrenalínový šport, to sú veci, ktorými vás dokážeme neustále prekvapovať či šokovať.

Z času na čas si aj mi rady pozrieme porno a zahráme sa samé so sebou. Vzrušujúce? Detaily si však nechávame pre seba.

Keď sme zamilované a náš partner je preč, spíme v jeho tričku, aby sme cítili jeho vôňu.

Čítajte aj: Čo ste o bozkávaní nevedeli

Hlboko v srdci dúfame, že po nás budete stále túžiť a žiadna iná žena vás nebude zaujímať. Chceme vás mať jednoducho len pre seba.

Lichotí nám, keď na nás žiarlite a máte ochranné sklony. Cítime tak, že vám na nás záleží.

Pravidelne kontrolujeme to, čo majú naši ex nové. Či už cez Facebook alebo sms. To ale neznamená, že ich stále milujeme, len sme zvedavé.

Keď ideme na dámsku jazdu, sme rovnako „zlé“ ako vy. Pijeme, fajčíme, flirtujeme a unikáme tak od bežného stereotypu, ktorý vo vzťahu máme.

Veľakrát chceme mať sex už na prvom rande. Neznášame však, že nás za to muži súdia.

Čítajte aj: 8 vecí, po ktorých muž túži vo vzťahu

Pokiaľ ste pozorní a emocionálne veľkorysí, nezaujíma nás koľko zarábate. Lenivosť a nedostatok motivácie však považujeme za odpudzujúce.

Väčšina z nás k športu nemá žiadny vzťah a trpíme ho len kvôli našim polovičkám.

Milujeme na mužoch ich nedostatky, ako sú prvé šediny, či väčšie bruško. Cítime sa tak istejšie, krajšie a začíname si uvedomovať, že nemusíme byť na seba až tak tvrdé.

Pri sexe často rozmýšľame nad niečím iným, ako je náš partner. Predstavujeme si perverzné a hrubšie zaobchádzanie partnera, ktorý má nad nami moc. To neznamená, že svojho partnera nemilujeme, len rady snívame o veciach, ktoré nám v posteli chýbajú.

Žena miluje nezávislosť od muža a rovnako tak aj chvíle, ktoré má sama pre seba. Aj keď partnerovi vravíme, ako veľmi nám chýba a milujeme chvíle, keď sa vráti domov, v kútiku duše sme rady, že si môžeme od neho na chvíľu oddýchnuť a byť sami sebou.

Pozrite si FOTOGALÉRIU k článku TU

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom