11 módnych kúskov, ktoré muži na ženách nenávidia!

11 módnych kúskov, ktoré muži na ženách nenávidia!
www.thinkstockphotos.com 11 módnych kúskov, ktoré muži na ženách nenávidia!

Ženská móda je veľmi pestrá a neraz prináša modely, ktoré nás uchvátia svojou extravaganciou. Často sa to však prieči s tým, čo sa mužom na nás páči.

Muži sú jednoduchí. Páčime sa im v obyčajnom tielku a džínoch alebo v obtiahnutých šatách a lodičkách či v šortkách. Nepotrpia si na to, aby sa ženská móda tak obmieňala a prinášala vychytávky, ktoré často spôsobujú, že im padajú sánky. Ibaže v negatívnom zmysle.

Ženy sú posadnuté nakupovaním, novinkami, rôznymi štýlmi a možnosťami. Stále sa chcú páčiť, byť iné, nové, sexy, inokedy zas pohodlne a jednoducho oblečené. Čo však v módnom svete prestrelilo cez akékoľvek fantázie a vôbec nepotešilo mužov?

Čapica 2XL

Muži často nechápu, prečo ženy nosia mužské prvky v móde. Niektoré sú ešte celkom vydarené, ale prežilo by sa aj bez nich. Toto ale asi nepochopia nikdy. Žena s čiapkou ako bezdomovec. Nič lichotivé a presne tak to vnímajú aj naše polovičky.

Hárem gate

Bez srandy, mužom tento typ nohavíc pripomína priestor na plienku. Deformujú postavu a podľa nich sa k ničomu nehodia. My ich však milujeme a myslíme si, že sú štýlové. Aké odlišné vnímanie.

Nadrozmerné svetre a tričká

Chlap chce vidieť ladnú ženskú postavu vlniacu sa v štýlových legínkach a ihličkách. Ideálne k tomu top s výstrihom a sú v siedmom nebi. Široké svetre sú neforemné a pôsobia na nich stareckým dojmom. No čo, vzdáte sa ich?

Nohavice, sveter,
http://www.thinkstockphotos.com/image/stock-photo-woman-wearing-too-big-jumper/805652958/popup?sq=Oversized%20sweaters%20/f=CPIHVX/p=4/s=DynamicRank

Mucháče

Väčší rám na slnečných okuliaroch môže byť, ale nie taký, že nám zakryjú pol tváre. Je to smiešne a nie sexy.

Pončo

Vyhodiť zo šatníka! Ak nechcete, aby vás muži vnímali ako westernového kovboja, asi radšej siahnite po inej náhrade pohodlných pletených kúskov. Taký kardigan je omnoho ženskejší.

Vysoký pás

My ženy sme touto módou unesené. Vysoké šortky, džíny, legíny aj sukne nechýbajú v šatníkoch žiadnej módnej ikony. Ako sa na zakryté bruško pozerajú muži? Radi si zvykli na bedrové nohavice. Veľmi tesne zakrývajú, čo majú, a tak sa im ťažšie zvyká na vysoký pás nad pupok. Nie je to však len o tom. Chlapi skrátka neznášajú ženské oblečenie, ktoré pôsobí starecky alebo deformujúco. Ale prečo práve toto? Nepochopíme.

Obľúbené ženské módne kúsky, ktoré muži nenávidia!
cccc shutterstock.com

Ružová barbie

Ružové šatočky nie sú problém. Dokonca sú sexy. Ale ak ste od hlavy po päty zladená len do ružova, vrátane doplnkov, nechtov, rúžu a nebodaj mašle vo vlasoch, je to už moc. Hello Kitty je troška už mimo ich vek a pochopenie.

Infantilné nápisy

Myslíte si, že Mickey Mouse alebo Snoopy na tričku či na teplákovej súprave sú na pomaznanie? Nie, nie. Aj pyžamo si radšej vymeňte za klasické tielko a šortky. Hlavne túto módu obmedzte. Ten vek, kedy bol našim idolom káčer Donald, už pominul.

Farebné legíny

Nemáme na mysli modré alebo ružové legíny. Obchody sa hemžia nápaditosťou vo vzoroch a už nie je problém nájsť prevedenia od výmyslu sveta. Dúhové, s bleskami, kvetinkami, kostričkami, či legíny so vzorom americkej vlajky. Žiadne vzorované legíny sa našim chlapcom nezdajú vkusné ani atraktívne. Niet nad čiernu klasiku!

Nepochopená obuv
Obľúbené ženské módne kúsky, ktoré muži nenávidia!
cccc shutterstock.com

Nie je pravda, že musíme mať len topánky s podpätkom, aby si nás všimli. Mužom neprekážajú ani botasky, dokonca si zvykli aj na balerínky. Stále sú však v móde nepochopené tvary a typy topánok.

Povestné „bootsy“ sú v mužskom vnímaní čudné papuče. Crocksy a dievčenské „kanady“, to je hotová pohroma.

Mnoho z tých topánok nám skutočne deformuje nohu. Muži nevnímajú podpätky tak ako my ženy. Im ide o to, aby nám nádherne vynikli dlhé nohy a nie o to, aby sme boli ešte vyššie ako oni. Preto prehnane vysoké platformy a zničené chodidlá pokojne prestaňte riešiť. A čo gumáky? Tie sa tiež radia do tzv. čudnej módy.

Umelé nechty

Ako bodka za všetkým sú nechty dlhé ako ježibaba. Ak už nemáte šťastie na to, že vám nechtíky nikdy nenarastú do želanej dĺžky, dajte si ich spevniť gél lakom. Vyhnite sa však vyumelkovaným extrémom v podobe špicatých päť centimetrových nechtov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom