Súťaž o vstup na celodennú prednášku Total Business Mastery vyžrebovaná

Brian Tracy

Brian Tracy je profesionálny rečník, školiteľ a konzultant, ktorého služby využívajú jednotlivci, ale aj korporácie z celého sveta.

Neoceniteľné rady a skúsenosti, ktorými tento Američan disponuje, sú cenným vývozným artiklom, o ktorý je záujem všade, kde príde. Ročne prednáša pred viac ako 250 tisíc ľuďmi po celom svete.

Okrem toho je prezidentom svojej úspešnej spoločnosti Brian Tracy International a tiež píše knihy, ktoré sa tešia, ako všetko, čoho sa chytí, veľkému úspechu.

Čo je to TOTAL BUSINESS MASTERY? 

Celodenná prednáška Total Business Mastery, ktorá sa bude konať v Bratislave 4. júna, vám prezradí, čo odlišuje úspešných ľudí od tých priemerných, no nielen to. Dozviete sa zaujímavé informácie o strategickom plánovaní, spôsoby, akými správne nastavíte svoju myseľ, a Brian Tracy s vami prejde aj kľúčové dennodenné návyky. Naučí vás techniky a princípy, ktoré sa učia podnikatelia a majitelia firiem z celého sveta a mnohých z nich priniesli miliónové zisky.

Ak sa rozhodnete zúčastniť sa Total Business Mastery, Brian Tracy vás posunie v štyroch rôznych oblastiach. Naučí vás umeniu vyjednávať, ale aj tomu, ako si správne vybrať zo zoznamu úloh tú, ktorá je pre vás kľúčová. Zameria sa tiež na dôležitosť disciplíny a dodá vám silu vykročiť a vziať svoj osud do vlastných rúk. Tak dlho nám totiž okolie hovorilo o tom, že úspech je o šťastí, až sme tomu napokon uverili a začali sme naň čakať. Dôležité je však namiesto čakania a prešľapovania na jednom mieste urobiť svoj prvý krok a poriadne si ho užiť. Prednáška Total Business Mastery vám k tomu môže pomôcť.

Súťažná otázka: V koľkých rokoch v sebe Brian Tracy objavil chuť predávať? Odpovede nájdete tu: http://damskajazda.sk//slovensko-mieri-svetoznamy-biznis-expert-brian-tracy/

Súťaž trvá do 14.5.2017

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Iveta Berčicová

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom