Čo mužov na ženách absolútne nepriťahuje? Budete nemilo prekvapená

muž so ženou
muž so ženou www.gettyimages.com

Chcete sa svojmu mužovi čo najviac zapáčiť? Snažíte sa o dokonalý make-up, zladené oblečenie a perfektnú upravenosť? To, čo vám na sebe príde pekné a sexy, je ale pre veľa mužov skôr neatraktívne. Akým veciam, ktoré muži na ženách absolútne neznášajú, by ste sa teda mali radšej vyhnúť?…

Príliš veľa make-upu

Podkladová báza, make-up, rozjasňovač, lícenka, korektor, očné tiene, očné linky, riasenka, ceruzka na oči, rúž … Práve v tomto prípade muži zastávajú pravidlo, že čoho je veľa, toho je príliš. Naše mužnejšie polovičky majú rady prirodzenosť, často ich teda môžete odradiť silnou vrstvou make-upu.

Ženy naopak silu make-up preceňujú. Myslia si, že čím bude ich tvár s pomocou líčenia dokonalejšia, tým atraktívnejšia pre mužov bude. Túto skutočnosť potvrdili aj štúdie odborného magazínu Quarterly Journal of Experimental Psychology. Ak neviete, ako sa líčiť, stavte na prirodzenejší vzhľad, ktorý sa mužom rovnako páči najviac.

Starostlivo upravené vlasy

Nemusíte tráviť veľa času u kaderníka a vydávať za najnovšie vlasové trendy horibilné sumy. Ak sa chcete zapáčiť mužom, stavte na prirodzenosť a nehľadajte inšpiráciu v módnych magazínoch. Podľa výskumu Pantene totiž vaše vlasy na prvý pohľad upútajú pozornosť až 75 percent mužov. 78 percent z nich pritom na ženách preferuje dlhé, lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy, ktoré sú rozpustené a ideálne vlnité.

Dlhé gélové nechty

Gélové nechty so zdobenými aplikáciami alebo vaše dlhé a príliš farebné nechty. Aj keď sa vám tento spôsob manikúry možno páči, ide o vec, ktorou muža zaručene odradíte. Práve muži na ženách uprednostňujú upravené, ale prirodzene vyzerajúce nechty. Potešíte treba francúzskou manikúrou alebo pastelovými farbami lakov na nechty.

Umelé riasy

V súčasnej dobe je trendy byť ako žmurkacia bábika a množstvu žien sa to páči. Tak ako niektoré z nich si pravidelne holia nohy, ďalšie chodia na pravidelné dopĺňanie rias. Aj v tomto prípade sa ale väčšina mužov riadi heslom, čoho je veľa, toho je príliš. Muži na ženách nemajú radi umelé veci a ani umelé riasy nie sú výnimkou. Neriaďte sa preto diktátom doby a stavte aj v tomto prípade na prirodzenosť, tú iste vaša polovička ocení viac.

Turecké, bedrové nohavice a legíny

Turecké nohavice, legíny alebo bedrové nohavice. Ak ich máte v šatníku, tak ich radšej vyraďte alebo noste len v súkromí. Zvlášť turecké nohavice a legíny, aj keď sú pre nás ženy veľmi pohodlné, považujú muži za veľmi asexuálne. Čo sa bedrových nohavíc týka, pri ich nosení by ste mali byť súdne. Ak do nich nemáte vhodnú postavu a pri ich obliekaní sa vám na bokoch robia výrazné kilečká, odložte ich radšej bokom. Na kráse vám v očiach mužov pridá, keď sa začnete obliekať podľa typu svojej postavy. Skúste sa pokojne poradiť s niekým nestranným, ktorý vám povie, čo by pre vašu postavu bolo vhodné a čo vám pristane najviac.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom